| Артикул товару | 17903094071 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DE0730G |
| Тип | мішень -променевловлювач |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DCE088NG18 ⁄ DW088CG ⁄ DCE089NG18 ⁄ DCE0811D1G ⁄ DCE079D1G |
| Призначення | для лазерів |
Характеристики
723 грн./шт
Варианты цен
723 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ST-6001 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000848куб.м |
| Тип | диск для наждачного паперу |
| Діаметр стрижня | 10мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Тримач | м14 |
| Висота платформи | 4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0816 |
| Вес | 0,059кг |
| Об'єм | 0,000159куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 160мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 8мм |
| Довжина бура | 160мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70751 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 9шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Набір перових свердел по дереву 9 шт. -12, 14, 16, 18, 20, 22, 25, 28, 32 мм - по 1 шт. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 9 |
| Футляр | Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | кейс M для касет система TSTAK |
Характеристики
2 543 грн./шт
Варианты цен
2 543 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9646 |
| Тип | бур |
| Довжина | 310мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 310мм |
| Робоча довжина | 230мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
183 грн./шт
Варианты цен
183 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCDW101 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | бетон армований |
| Комплектація | Коронка - 1 шт. |
| Сумісність | DCD150 |
| Хвостовик | 1 1 ⁄ 4” UNC |
| Тип свердління | з охолодженням |
| Серія | POWERSHIFT |
| Тип коронки | алмазна |
Характеристики
6 260 грн./шт
Варианты цен
6 260 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442086 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11133048033 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10126024010 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115421006 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315347014 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085186 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094073 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17903094065 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-1065 |
| Вес | 0,146кг |
| Об'єм | 0,000409куб.м |
| Швидкість обертання | 12500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 65мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DW4549AIA |
| Тип | круги абразивні шліфувальні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали зварювальні шви |
| Діаметр круга | 230мм |
| Діаметр зовнішній | 230мм |
| Товщина | 6.3мм |
| Призначення | чорний кольоровий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Товщина кола | 6мм |
Характеристики
295 грн./шт
Варианты цен
295 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-1023 |
| Вес | 0,275кг |
| Об'єм | 0,000574куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12од. |
| Колір | чорний |
| Температура розм'якшення | 85сек |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Вага упаковки | 0.275кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20704 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Кількість | 1шт |
| Призначення | полотна до багатофункціонального інструменту |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| TPI | 12зуб./дюйм |
| Максимальна товщина матеріалу | 43мм |
Характеристики
479 грн./шт
Варианты цен
479 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















