| Артикул товару | ST-1616 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,000447куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | в16 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
209 грн./шт
Варианты цен
209 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-8638 |
| Вес | 1,625кг |
| Об'єм | 0,000312куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0002 |
| Вес | 0,241кг |
| Об'єм | 0,000882куб.м |
| Тип | брусок для шліфування |
| Розмір | 100x210мм |
| Розміри | 100x210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DE6274 |
| Тип | цанга для фрезера |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DW625E |
| Призначення | для фрезерів |
Характеристики
1 115 грн./шт
Варианты цен
1 115 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4906 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 52мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
240 грн./шт
Варианты цен
240 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4638 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
539 грн./шт
Варианты цен
539 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DSTSX18SE |
| Комплектація | Упаковка 5000 шт |
| Довжина цвяха | 18мм |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
4 416 грн./шт
Варианты цен
4 416 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCDW104 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | бетон армований |
| Комплектація | Коронка - 1 шт. |
| Сумісність | DCD150 |
| Хвостовик | 1 1 ⁄ 4” UNC |
| Тип свердління | з охолодженням |
| Серія | POWERSHIFT |
| Тип коронки | алмазна |
Характеристики
10 841 грн./шт
Варианты цен
10 841 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085256 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115494010 |
| Тип | 1A1Rмм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 14315347010 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0500 |
| Вес | 0,216кг |
| Об'єм | 0,000646куб.м |
| Швидкість обертання | 4500об/хв |
| Застосування | для бетону, деревини і металу |
| Діаметр стрижня | 6мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Форма щітки | щітка кільцева |
| Діаметр щітки | 25; 40; 50; 60; 75мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20433 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево дерево с гвоздями;Дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пилковий EXTREME - 1 шт. |
| Діаметр зовнішній | 210мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 1.8мм |
| Кут заточування | 7град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.75мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 4800об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 654 грн./шт
Варианты цен
1 654 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5100 |
| Вес | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000140куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 133мм |
| Довжина робочої частини | 87мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-4008 |
| Вес | 0,014кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Покриття | b&w |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 120мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4808 |
| Вес | 0,121кг |
| Об'єм | 0,000110куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4.8мм |
| Довжина заклепки | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0410 |
| Вес | 0,560кг |
| Об'єм | 0,003610куб.м |
| Кількість | 10од. |
| Зернистість | 100 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 533мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5558_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 133мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 133мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 84мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 133мм |
| Довжина робоча | 84мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
423 грн./шт
Варианты цен
423 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170429043 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11120528017 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















