| Артикул товару | SD-0293 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Кількість в наборі | 3од. |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Кількість в упаковці | 3од. |
| Хвостовик | шестигранний |
| Діаметр свердла | 5, 6, 8мм |
| Довжина свердла | 76мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5560_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 142мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 142мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 91мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 142мм |
| Довжина робоча | 91мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
485 грн./шт
Варианты цен
485 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9544 |
| Тип | бур |
| Довжина | 350мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 350мм |
| Робоча довжина | 290мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
853 грн./шт
Варианты цен
853 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9516 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-2860 |
| Вес | 1,210кг |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 28мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0272 |
| Вес | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 80мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0309 |
| Вес | 7,470кг |
| Об'єм | 0,007506куб.м |
| Кількість в упаковці | 230од. |
| Діаметр тросу | 1; 1.5; 2; 2.5; 3; 3.2; 3.5; 4; 4.2;<br>4.5; 5; 5.5; 6; 6.5; 7; 7.5; 8; 8.5;<br>9; 9.5; 10; 10.5; 11; 11.5; 12; 12.5; 13мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | мм |
| Тип сталі | hss 4241 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
3 499 грн./шт
Варианты цен
3 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-2240 |
| Вес | 0,700кг |
| Об'єм | 0,000281куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 22мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5425 |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 55мм |
| Довжина робочої частини | 30мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5045 |
| Вес | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000002куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 47мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2245 |
| Вес | 0,584кг |
| Об'єм | 0,000596куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина бура | 450мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0005 |
| Вес | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000048куб.м |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 1.5; 2.5; 3; 4; 5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 40; 57; 61; 75; 86мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5536_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 40мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 40мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 18мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 40мм |
| Довжина робоча | 18мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
77 грн./шт
Варианты цен
77 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9650 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 85мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
137 грн./шт
Варианты цен
137 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9526 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
355 грн./шт
Варианты цен
355 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-1008 |
| Вес | 0,234кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 150мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.1мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-2007 |
| Вес | 0,145кг |
| Об'єм | 0,000166куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 125мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 2.4мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SWF-1215 |
| Вес | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-30120 |
| Вес | 2,600кг |
| Об'єм | 0,001728куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1200мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 30мм |
| Довжина бура | 1200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 599 грн./шт
Варианты цен
1 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-1421 |
| Вес | 0,135кг |
| Об'єм | 0,000209куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 210мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 14мм |
| Довжина бура | 210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















