| Артикул товару | DT4957 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 29шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел з 29 шт: 1, 1,5, 2, 2,5, 3, 3,2, 3,3, 3,5, 4, 4,2, 4,5, 4,8, 5, 5,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 11,5, 12, 12,5, 13 мм; |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 29 |
| Футляр | Пластиковый кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
10 067 грн./шт
Варианты цен
10 067 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6675 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
160 грн./шт
Варианты цен
160 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6674 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 85мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 85мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 85мм |
| Довжина робоча | 50мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варианты цен
181 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11320061015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5833 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000139куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 6мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT9827_1 |
| Довжина | 160мм |
| Комплектація | Бур - 1 шт |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Довжина загальна | 160мм |
| Довжина робоча | 100мм |
Характеристики
143 грн./шт
Варианты цен
143 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20613 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 120.25мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 120.25мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 82.25мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 120.25мм |
| Довжина робоча | 82мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
278 грн./шт
Варианты цен
278 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-4001 |
| Вес | 0,250кг |
| Об'єм | 0,002720куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 80мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0553 |
| Вес | 0,180кг |
| Об'єм | 0,001053куб.м |
| Тип | точило |
| Особливості | три рівні заточування |
| Абразив | керамічні круги |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5290 |
| Вес | 0,060кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 9мм |
| Довжина свердла | 175мм |
| Довжина робочої частини | 115мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-6150 |
| Вес | 0,583кг |
| Об'єм | 0,000896куб.м |
| Швидкість обертання | 6000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 150мм |
| Тип дроту | рифлений дріт |
| Діаметр дроту | 0.3мм |
| Діаметр посадки | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-1440 |
| Вес | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000172куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1531 |
| Вес | 0,139кг |
| Об'єм | 0,001286куб.м |
| Тип | насадка пінна з бачком |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br> dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1515, dt-1517, wt-1509 |
| Об'єм бачка | 400мл |
| Максимальний тиск | 195бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-8338 |
| Вес | 3,086кг |
| Об'єм | 0,000988куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 38мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8642 |
| Вес | 1,720кг |
| Об'єм | 0,000351куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1603, pt-1612 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT2054 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 82мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 82мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Робоча довжина | 55мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 4мм |
| Відстань між зубами | 1.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Тип різання | криволінійний |
| Загальна довжина полотна | 82мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 4мм |
| Робоча довжина полотна | 55мм |
| Крок зубів | 1.5мм |
Характеристики
869 грн./шт
Варианты цен
869 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8461 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 835мм |
| Кількість | 4шт |
| Загальна довжина | 835мм |
| Застосування | нержавіюча сталь ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 4 шт |
| Ширина полотна | 12мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.5мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DCS371 |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| TPI | 18зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 835мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 6.35мм |
| Робоча довжина полотна | 835мм |
Характеристики
5 163 грн./шт
Варианты цен
5 163 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4636 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
489 грн./шт
Варианты цен
489 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90325 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 472 грн./шт
Варианты цен
1 472 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9636 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
112 грн./шт
Варианты цен
112 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















