| Артикул товару | DT90342 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
3 096 грн./шт
Варианты цен
3 096 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9573 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
436 грн./шт
Варианты цен
436 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 12385055034 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70834 |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір перових свердел d = 16, 18, 20, 25, 32 мм., по 1 шт. |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 6 |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | касета |
Характеристики
865 грн./шт
Варианты цен
865 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT43907 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Діаметр круга | 150мм |
| Діаметр зовнішній | 150мм |
| Товщина | 1.6мм |
| Призначення | нержавіюча сталь та листовий метал |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | Extreme |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
88 грн./шт
Варианты цен
88 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-6022 |
| Вес | 0,176кг |
| Об'єм | 0,000510куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к220 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ST-0004 |
| Вес | 0,665кг |
| Об'єм | 0,002486куб.м |
| Комплектація | підставки під різні типи кшм; ключ |
| Діаметр круга | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3501 |
| Тип | щітка чашкова |
| Діаметр посадкового отвору | 14мм |
| Діаметр круга | 100мм |
| Посадковий отвір | 14мм |
| Довжина дроту | 24мм |
| Матеріал щітки | кручений металевий дрот |
Характеристики
1 205 грн./шт
Варианты цен
1 205 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DE7024 |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | стійка для торцювальних пилок та аксесуари |
| Сумісність з інструментом | DE7023 |
Характеристики
1 997 грн./шт
Варианты цен
1 997 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2168 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 76мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 76мм |
| Застосування | деревина ⁄ ЛДСП ⁄ ДВП |
| Комплектація | 5 штук |
| Робоча довжина | 47мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 30мм |
| Відстань між зубами | 1.4мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | криволінійний |
| Загальна довжина полотна | 76мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
| Робоча довжина полотна | 47мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
368 грн./шт
Варианты цен
368 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2164 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 68мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 60мм |
| Відстань між зубами | 4мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 60мм |
| Робоча довжина полотна | 68мм |
| Крок зубів | 4мм |
Характеристики
372 грн./шт
Варианты цен
372 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3305_10_1 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Зернистість | 150мкм |
Характеристики
97 грн./шт
Варианты цен
97 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8470 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Довжина | 2215мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 2215мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Ширина полотна | 4мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.6мм |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Тип різання | криволінійний |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 60мм |
| Робоча довжина полотна | 2215мм |
Характеристики
5 674 грн./шт
Варианты цен
5 674 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6040 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
873 грн./шт
Варианты цен
873 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DFS9200B1G |
| Комплектація | Упаковка 960 шт |
| Довжина цвяха | 50мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип цвяха | DFS |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
6 721 грн./шт
Варианты цен
6 721 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6687 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
331 грн./шт
Варианты цен
331 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9644 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 92мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
92 грн./шт
Варианты цен
92 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-4120 |
| Вес | 0,204кг |
| Об'єм | 0,000499куб.м |
| Тип | рідкий / аерозоль |
| Робоча температура | від -20 до +50град |
| Застосування | метал |
| Температура зберігання | -5°с - +35°с |
| Склад | масло мінеральне, дистиляти нафти, дисульфід молібдену, пропан, бутан. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5037 |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 70мм |
| Довжина робочої частини | 39мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















