| Артикул товару | CT-3001 |
| Вес | 0,121кг |
| Об'єм | 0,000243куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 1.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-2880 |
| Вес | 1,790кг |
| Об'єм | 0,000823куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 28мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
899 грн./шт
Варианты цен
899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-2080 |
| Вес | 1,050кг |
| Об'єм | 0,000774куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 20мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0611 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000125куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 110мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 6мм |
| Довжина бура | 110мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0264 |
| Вес | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000031куб.м |
| Тип | свердло |
| Застосування | для свердління скла, кахлю, кераміки, фаянсу, фарфору, облицювального каменю |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Довжина свердла | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1050 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | єтиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | жовтий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1035 |
| Вес | 0,250кг |
| Об'єм | 0,000495куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | срібло, золото, червоний, бузковий, зелений, синій. |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-8330 |
| Вес | 2,563кг |
| Об'єм | 0,000778куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0808 |
| Вес | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000313куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Габаритні розміри | 110х75х54х25мм |
| Розмір | 110х75х54х25мм |
| Зернистість | 80 |
| Форма | трапеція |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT30622 |
| Виробник | DeWALT |
| Тип | круги абразивні шліфувальні пелюсткові |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | нержавіюча сталь листовий метал |
| Комплектація | Круг шліфувальний пелюстковий вигнутий - 1 шт |
| Діаметр круга | 125мм |
| Зернистість | 80мкм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Призначення | нержавіюча сталь чорний метал та зварювальні шви |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | T27 |
| Серія | Extreme |
| Зерно | 80 |
Характеристики
362 грн./шт
Варианты цен
362 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20716 |
| Тип | скребок |
| Сумісність | DWE315 ⁄ DCS353 ⁄ DCS356 |
| Призначення | для багатофукціонального інструменту |
Характеристики
192 грн./шт
Варианты цен
192 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2166 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 68мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 60мм |
| Відстань між зубами | 4мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 60мм |
| Робоча довжина полотна | 68мм |
| Крок зубів | 4мм |
Характеристики
345 грн./шт
Варианты цен
345 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2058 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | листова сталь ⁄ метал ⁄ алюміній |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Робоча довжина | 74мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HSS |
| Максимальна глибина різу | 10мм |
| Відстань між зубами | 1.2 - 2.6мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | PROGRESSOR |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 10мм |
| Робоча довжина полотна | 74мм |
| Крок зубів | 1.2мм |
Характеристики
565 грн./шт
Варианты цен
565 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3112XM |
| Розмір | 125мм |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Шліфлисти 25 шт. |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
623 грн./шт
Варианты цен
623 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3304 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Комплектація | Шлифленты 10 шт. |
| Зернистість | 100мкм |
Характеристики
973 грн./шт
Варианты цен
973 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6517 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 103мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 103мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 73мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 103мм |
| Довжина робоча | 73мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
212 грн./шт
Варианты цен
212 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6044 |
| Тип | свердла по кераміці |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 50мм |
| Застосування | скло та плитка |
| Комплектація | свердло алмазне - 1 шт. |
| Робоча довжина | 25мм |
| Призначення | професійне |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранний 1 ⁄ 4″ |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 50мм |
| Довжина робоча | 25мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | алмазне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варианты цен
1 269 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4911 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 69мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
355 грн./шт
Варианты цен
355 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWS5025 |
| Матеріал | нейлон |
| Тип | чохол |
| Комплектація | Чохол |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
| Кількість відділень | 1 |
Характеристики
2 711 грн./шт
Варианты цен
2 711 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6686 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 200мм |
| Довжина робоча | 150мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
309 грн./шт
Варианты цен
309 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















