| Артикул товару | DT6952 |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | Набір свердел по бетону,цеглі,каменю 5 шт - 4; 5; 6; 8; 10 мм. Пластиковий кейс |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 75.85мм |
| Довжина робоча | 38.44мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
396 грн./шт
Варианты цен
396 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DC5404 |
| Тип | носики |
| Застосування | подходят к любым контейнерам под герметик на 600 мл. " |
| Комплектація | 25 штук в упаковці |
| Сумісність | DCE580 |
| Призначення | до пістолету для герметика |
Характеристики
2 531 грн./шт
Варианты цен
2 531 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2165 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Робоча довжина | 73мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | HCS |
| Максимальна глибина різу | 30мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
| Робоча довжина полотна | 73мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
385 грн./шт
Варианты цен
385 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3090 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 10 штук. |
| Зернистість | 40мкм |
Характеристики
310 грн./шт
Варианты цен
310 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2978 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 555мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 555мм |
| Застосування | деревина |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Робоча довжина | 430мм |
| Призначення | полотна для ALLIGATOR® |
| Матеріал полотна | HSS |
| Тип полотна | полотно для пил ALLIGATOR |
| Матеріал зубів | HSS |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DWE 397 DWE 398 DWE 399 |
| Особливі властивості | продуктивність |
| Загальна довжина полотна | 555мм |
| Робоча довжина полотна | 430мм |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варианты цен
1 918 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60003 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 123мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 123мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 93мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 123мм |
| Довжина робоча | 93мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
244 грн./шт
Варианты цен
244 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8088 |
| Ширина | 25мм |
| Довжина | 600мм |
| Загальна довжина | 600мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | плоске |
Характеристики
1 146 грн./шт
Варианты цен
1 146 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6978 |
| Довжина | 300мм |
| Загальна довжина | 300мм |
| Комплектація | Кількість штук в комплекті - 1. |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
2 031 грн./шт
Варианты цен
2 031 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6680 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
181 грн./шт
Варианты цен
181 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6762 |
| Тип | коронка |
| Довжина | 107мм |
| Застосування | піноблок ⁄ цегла ⁄ легкий бетон |
| Комплектація | Коронка без адаптера |
| Сумісність | DT6770 ⁄ DT6771 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Призначена для | перфораторів SDS max |
| Довжина загальна | 107мм |
| Тип коронки | ударна |
Характеристики
6 560 грн./шт
Варианты цен
6 560 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11120528014 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10115127018 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20527 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 75мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 75мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
240 грн./шт
Варианты цен
240 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SWB-1640 |
| Вес | 0,500кг |
| Об'єм | 0,000090куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 16мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5460 |
| Вес | 0,018кг |
| Об'єм | 0,000017куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5 ) |
| Довжина свердла | 95мм |
| Довжина робочої частини | 60мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-2085 |
| Вес | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000506куб.м |
| Швидкість обертання | 8500об/хв |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Діаметр щітки | 85мм |
| Тип дроту | плетений дріт |
| Діаметр дроту | 0.5мм |
| Тримач | м14 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-3215 |
| Вес | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Діаметр свердла | 32мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-1046 |
| Вес | 0,175кг |
| Об'єм | 0,000127куб.м |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 10мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
85 грн./шт
Варианты цен
85 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-18100 |
| Вес | 1,120кг |
| Об'єм | 0,001044куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 18мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















