| Артикул товару | SD-5646 |
| Вес | 0,106кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000814куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 46мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-2040 |
| Вес | 0,650кг |
| Об'єм | 0,000160куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С45 |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 20мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Кут заточування | 15 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SW-3546 |
| Вес | 1,320кг |
| Об'єм | 0,000649куб.м |
| Діаметр свердла | 35мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
510 грн./шт
Варианты цен
510 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SW-3023 |
| Вес | 0,420кг |
| Об'єм | 0,000309куб.м |
| Діаметр свердла | 30мм |
| Довжина свердла | 230мм |
| Діаметр хвостовика | 12мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
230 грн./шт
Варианты цен
230 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-3880 |
| Вес | 2,825кг |
| Об'єм | 0,001464куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 38мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 749 грн./шт
Варианты цен
1 749 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5445 |
| Вес | 0,011кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 80мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варианты цен
30 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5032 |
| Вес | 4,667кг |
| Об'єм | 0,000001куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3.2мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 65мм |
| Довжина робочої частини | 36мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
5 грн./шт
Варианты цен
5 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0349 |
| Вес | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000083куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 14мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
35 грн./шт
Варианты цен
35 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-1032 |
| Вес | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000347куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7.4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | синій, зелений, оранжевий, червоний, жовтий, рожевий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0569 |
| Вес | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к400 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0566 |
| Вес | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к240 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0100 |
| Вес | 0,126кг |
| Матеріал | інструментальна сталь |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000462куб.м |
| Покриття | хром |
| Висота скоби | від 4мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
139 грн./шт
Варианты цен
139 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5232 |
| Вес | 0,006кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 106мм |
| Довжина робочої частини | 69мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
12 грн./шт
Варианты цен
12 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5625 |
| Вес | 0,062кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000405куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 25мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ST-0011 |
| Вес | 0,136кг |
| Об'єм | 0,000251куб.м |
| Діаметр круга | 180, 230мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5995 |
| Вес | 0,055кг |
| Об'єм | 0,000051куб.м |
| Загальна довжина | 116мм |
| Застосування | дерево |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 90мм |
| Крок зуба | 2-3мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5020 |
| Вес | 1,000кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2мм |
| Тип сталі | HSS |
| Довжина свердла | 49мм |
| Довжина робочої частини | 24мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0359 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000259куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 30мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
85 грн./шт
Варианты цен
85 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0031 |
| Вес | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000350куб.м |
| Розмір | 300x210мм |
| Кількість в упаковці | 15од. |
| Зернистість | к80, к180, к320 |
| Розміри | 300x210мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
59 грн./шт
Варианты цен
59 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0594 |
| Вес | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000081куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к600 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варианты цен
19 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















