| Артикул товару | DT5034 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 34мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 34мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 12мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 34мм |
| Довжина робоча | 12мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
172 грн./шт
Варианты цен
172 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90334 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20625 ⁄ DT90368 ⁄ DT90369 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 980 грн./шт
Варианты цен
1 980 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90306 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 269 грн./шт
Варианты цен
1 269 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60828 |
| Тип | бур |
| Довжина | 540мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 540мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
4 772 грн./шт
Варианты цен
4 772 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11115048011 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1542 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,002058куб.м |
| Тип | насадка щітка |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 потрібен перехідник dt-1533 |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | WT-0175 |
| Вес | 0,390кг |
| Об'єм | 0,000751куб.м |
| Сумісність | wt-0171 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT99561 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 42шт |
| Товщина полотна | 1.2мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB + R |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.76мм |
| Ширина пропила | 1.76мм |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB + R |
Характеристики
1 861 грн./шт
Варианты цен
1 861 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-1280 |
| Вес | 0,355кг |
| Об'єм | 0,000594куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
219 грн./шт
Варианты цен
219 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DTM8681 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Абразивна сітка до ексцентрикових шліфувальних машин - 5 шт |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
896 грн./шт
Варианты цен
896 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5812 |
| Вес | 0,032кг |
| Об'єм | 0,000172куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступеневе |
| Кількість сходинок | 5 |
| Хвостовик | циліндричний 6мм |
| Діаметр свердла | 4, 6, 8, 10, 12мм |
| Діаметр хвостовика | 6мм |
| Максимальна глибина свердління | 4мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0343 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000029куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Діаметр свердла | 5мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
20 грн./шт
Варианты цен
20 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-1038 |
| Вес | 0,275кг |
| Об'єм | 0,000630куб.м |
| Матеріал виготовлення | (ева) етиленвінілацетат |
| Особливості | світяться в темряві |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | прозорий, світяться у темряві |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
105 грн./шт
Варианты цен
105 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-6008 |
| Вес | 0,186кг |
| Об'єм | 0,000468куб.м |
| Розмір | 280x115мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к80 |
| Розміри | 280x115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0912 |
| Вес | 0,024кг |
| Об'єм | 0,000274куб.м |
| Тип | губка для шліфування |
| Розмір | 100х70х25мм |
| Зернистість | 120 |
| Розміри | 100*70*25мм |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0814 |
| Вес | 2,720кг |
| Об'єм | 0,006084куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к40 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5808 |
| Вес | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000135куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | сверло-фреза |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 98мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20437 |
| Тип | полотно пиляльне по металу |
| Довжина | 102мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 102мм |
| Застосування | сталеві та чавунні труби ⁄ нержавіюча сталь |
| Комплектація | Полотно пильне - 1 шт |
| Призначення | полотна для шабельних пилок |
| Крок зуба | 8мм |
| Відстань між зубами | 1мм |
| Тип полотна | полотно для шабельних пилок |
| Серія | EXTREME CARBITE |
| Упаковка | блістер |
| TPI | 8зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 102мм |
| Крок зубів | 1.4мм |
Характеристики
623 грн./шт
Варианты цен
623 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT2217 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | тверда деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 3 шт |
| Робоча довжина | 75мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 30мм |
| Відстань між зубами | 2.5мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 100мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 30мм |
| Робоча довжина полотна | 75мм |
| Крок зубів | 2.5мм |
Характеристики
468 грн./шт
Варианты цен
468 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5555_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
335 грн./шт
Варианты цен
335 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















