| Артикул товару | SD-0411 |
| Вес | 0,270кг |
| Об'єм | 0,000227куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 250мм |
| Ширина робочої частини | 14мм |
| Ширина основи | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1029 |
| Вес | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | срібло, золото, червоний, бузковий, зелений, синій |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0588 |
| Вес | 0,049кг |
| Об'єм | 0,000180куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к150 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT8476 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Довжина | 2215мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 2215мм |
| Застосування | металеві трубы и профили ⁄ мідь |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 1 шт |
| Ширина полотна | 12мм |
| Призначення | полотна для стрічкових пилок |
| Товщина полотна | 0.6мм |
| Відстань між зубами | 1.8мм |
| Тип полотна | полотно для стрічкових пил |
| Упаковка | блістер |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Тип різання | прямий ⁄ криволінійний |
| TPI | 14зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 20мм |
| Робоча довжина полотна | 2215мм |
Характеристики
4 510 грн./шт
Варианты цен
4 510 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4778 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
406 грн./шт
Варианты цен
406 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6940 |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | шестигранник 19 мм |
| Тип зубила | пікоподібне |
Характеристики
1 858 грн./шт
Варианты цен
1 858 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6672 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 85мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 85мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Комплектація | 1 штука |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 85мм |
| Довжина робоча | 50мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9656 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 365мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
508 грн./шт
Варианты цен
508 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 12315055110 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11127048024 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20520 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 52мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 52мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
108 грн./шт
Варианты цен
108 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-6180 |
| Вес | 0,816кг |
| Об'єм | 0,012000куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 180мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3041 |
| Вес | 0,308кг |
| Об'єм | 0,000675куб.м |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 190мм |
| Товщина диска | 1.5мм |
| Кількість зубців | 40 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 2мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT20666 |
| Тип | мастило |
| Сумісність | DCMPH566 ⁄ DCM563 ⁄ DCMHT563 ⁄ DCMHT573 |
| Призначення | аксесуари до кущорізів |
Характеристики
1 191 грн./шт
Варианты цен
1 191 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-9095 |
| Вес | 5,850кг |
| Об'єм | 0,007510куб.м |
| Колір | рожевий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70728 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 19шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Набір свердел по металу 19 шт - 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 10 мм. Пластиковий кейс Tough Case системи TSTAK |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Кількість предметів | 19 |
| Футляр | Пластиковий кейс |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | кейс S для касет система TSTAK |
Характеристики
1 918 грн./шт
Варианты цен
1 918 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWH051 |
| Тип | система пиловидалення |
| Комплектація | Адаптер для приєднання до інструменту - 2 шт. Змінні сопла - 3 шт. Сумка |
| Сумісність | перфоратори SDSmax ⁄ відбійні молотки SDSmax(HEX19) |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
Характеристики
8 503 грн./шт
Варианты цен
8 503 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3302_10_1 |
| Розмір | 75х533мм |
| Застосування | стрічкові шліфувальні машини |
| Зернистість | 60мкм |
Характеристики
97 грн./шт
Варианты цен
97 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6524 |
| Тип | свердла універсальні |
| Довжина | 134мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 134мм |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Свердло універсальне -1 штука |
| Робоча довжина | 104мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 134мм |
| Довжина робоча | 104мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
301 грн./шт
Варианты цен
301 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5555_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 78мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
335 грн./шт
Варианты цен
335 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















