| Артикул товару | DSTSX22Z |
| Комплектація | Упаковка 5000 шт |
| Довжина цвяха | 22мм |
| Матеріал цвяха | оцинкована сталь |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
795 грн./шт
Варианты цен
795 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8091 |
| Ширина | 90мм |
| Довжина | 400мм |
| Загальна довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS-MAX |
| Тип зубила | для асфальту |
Характеристики
6 247 грн./шт
Варианты цен
6 247 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90299 |
| Тип | коронка BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Сумісність | DT20626 ⁄ DT90365 ⁄ DT90366 ⁄ DT90367 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 37мм |
| Матеріал застосування | Сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, мідь, цинк, дерево |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
1 066 грн./шт
Варианты цен
1 066 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8192L |
| Тип | коронка |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46мм |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варианты цен
1 099 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCV5861 |
| Тип | фільтр для пилососа |
| Комплектація | Два фільтра в упаковці |
| Сумісність | DCV586M |
| Призначення | для пилососів |
| Сумісність з | DXV20P, DXV20PTA, DXV30SAPTA |
Характеристики
1 880 грн./шт
Варианты цен
1 880 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442140 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 490 грн.
Варианты цен
2 490 грн.
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 12385055026 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20535 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 101мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
497 грн./шт
Варианты цен
497 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20517 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
87 грн./шт
Варианты цен
87 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20514 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 61мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 33мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 61мм |
| Довжина робоча | 33мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варианты цен
71 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-7050 |
| Вес | 0,590кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0406 |
| Вес | 0,560кг |
| Об'єм | 0,001805куб.м |
| Кількість | од. |
| Зернистість | 60 |
| Ширина стрічки | 75мм |
| Довжина стрічки | 533мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT3734 |
| Тип | круг алмазний |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Застосування | керамічна плитка ⁄ мармур ⁄ граніт |
| Комплектація | В упаковці - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 250мм |
| Висота сегментів | 5мм |
| Кромка диска | суцільна |
| Товщина сегментів | 1.6мм |
| Серія | HIGH PERFORMANCE |
| Сумісність з інструментом | D24000 |
| Висота алмазного шару | 5мм |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Товщина кола | 1.6мм |
Характеристики
3 619 грн./шт
Варианты цен
3 619 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4097 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | фанера твердая древесина пластик алюминий;фанера тверда деревина пластик алюміній |
| Діаметр зовнішній | 235мм |
| Призначення | пластик ⁄ алюміній |
| Кількість зубців | 56шт |
| Товщина полотна | 2.2мм |
| Кут заточування | -5град |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 3.2мм |
| Ширина пропила | 3.2мм |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | TCG |
Характеристики
5 133 грн./шт
Варианты цен
5 133 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT1943 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево;дерево |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 18шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
796 грн./шт
Варианты цен
796 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0208 |
| Вес | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000356куб.м |
| Кількість в наборі | 8од. |
| Тип | набір свердел |
| Застосування | дерево |
| Діаметр свердла | 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10мм |
| Довжина свердла | 60; 75; 80; 90; 103; 108; 117мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0115 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Зернистість | к150 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4763 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево, дерево з цвяхами |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
203 грн./шт
Варианты цен
203 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-9021 |
| Вес | 1,150кг |
| Об'єм | 0,001512куб.м |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-6009 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000027куб.м |
| Загальна довжина | 77мм |
| Застосування | метал |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Крок зуба | 2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
90 грн./шт
Варианты цен
90 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















