| Артикул товару | SD-1226 |
| Вес | 0,129кг |
| Об'єм | 0,000186куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 260мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 260мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4822 |
| Вес | 0,172кг |
| Об'єм | 0,000236куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4,8мм |
| Довжина заклепки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0170 |
| Вес | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолетів rt- 0105; rt- 0120; rt- 0202 |
| Висота цвяху | 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-4002 |
| Вес | 0,322кг |
| Об'єм | 0,006100куб.м |
| Тип | міксер для фарби |
| Діаметр основи | 100мм |
| Тип кріплення | шестигранний хвостовик |
| Довжина міксера | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0582 |
| Вес | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Тип | круг наждаковий самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Зернистість | к36 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
19 грн./шт
Варианты цен
19 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DTM3093 |
| Застосування | дельташліфмашини |
| Комплектація | Шлифлисты 5 штук. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
312 грн./шт
Варианты цен
312 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4511 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 150мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 150мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по дереву - 1 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 150мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
144 грн./шт
Варианты цен
144 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT60809 |
| Тип | бур |
| Довжина | 340мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 340мм |
| Комплектація | В упаковці 1 шт |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDSmax |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 335 грн./шт
Варианты цен
2 335 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11120049015 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 032 грн./шт
Варианты цен
4 032 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0813 |
| Вес | 1,938кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к36 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3052 |
| Вес | 0,603кг |
| Об'єм | 0,000943куб.м |
| Швидкість обертання | 5400об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Діаметр круга | 250мм |
| Товщина диска | 1.7мм |
| Кількість зубців | 60 |
| Кут заточування | 10град |
| Ширина пропилу | 2.4мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-4040 |
| Вес | 1,536кг |
| Об'єм | 0,000759куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 40мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-7055 |
| Вес | 0,800кг |
| Об'єм | 0,000773куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 55мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1048 |
| Вес | 0,122кг |
| Об'єм | 0,000392куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | рожевий |
| Температура розм'якшення | 85град |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170град |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0114 |
| Вес | 0,102кг |
| Об'єм | 0,000116куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 14мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | KT-602250 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Розмір | 280х105мм |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Зернистість | к220 |
| Розміри | 105x280мм |
| Цiна | ціна вказана за 1 штуку |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0092 |
| Вес | 1,100кг |
| Об'єм | 0,002972куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | стійка для дриля |
| Кут нахилу | 0-45° |
| Діаметр посадкового отвору | 42мм |
| Діаметр посадки | 42мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT4904 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 2шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
288 грн./шт
Варианты цен
288 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4776 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 152мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 152мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Cвердлo по деревині перове - 1 шт. |
| Робоча довжина | 132мм |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Довжина загальна | 152мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | перове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
375 грн./шт
Варианты цен
375 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















