| Артикул товару | SDM-3580 |
| Вес | 2,510кг |
| Об'єм | 0,001005куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 35мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-1240 |
| Вес | 0,420кг |
| Об'єм | 0,000297куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 12мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
279 грн./шт
Варианты цен
279 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0821 |
| Вес | 1,650кг |
| Об'єм | 0,003549куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к120 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SWB-1030 |
| Вес | 0,118кг |
| Об'єм | 0,000108куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-6010 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | метал |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 75мм |
| Крок зуба | 1.2-2.6мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5601 |
| Вес | 0,085кг |
| Об'єм | 0,000348куб.м |
| Тип | тримач |
| Різьба | 3/8” |
| Сумісність | для коронок від 19 до 29 |
| Діаметр свердла | 6,5мм |
| Діаметр хвостовика | 11мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-4017 |
| Вес | 0,228кг |
| Матеріал | a 36 rbf |
| Об'єм | 0,000127куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 230мм |
| Товщина круга | 2.4мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-2215 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 22мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWB-1240 |
| Вес | 0,245кг |
| Об'єм | 0,000129куб.м |
| Тип | свердло |
| Діаметр свердла | 12мм |
| Довжина свердла | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5033 |
| Вес | 5,000кг |
| Об'єм | 0,000004куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3.3мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 65мм |
| Довжина робочої частини | 36мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
6 грн./шт
Варианты цен
6 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0156 |
| Вес | 0,208кг |
| Об'єм | 0,000240куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 16мм |
| Перетин скоби | 1.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0826 |
| Вес | 1,425кг |
| Об'єм | 0,004513куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к320 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3540 |
| Вес | 1,186кг |
| Об'єм | 0,000680куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 35мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
999 грн./шт
Варианты цен
999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-2260 |
| Вес | 0,928кг |
| Об'єм | 0,000419куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 22мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
539 грн./шт
Варианты цен
539 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0148 |
| Вес | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолета rt- 0120, rt- 0202 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 8мм |
| Перетин скоби | 1.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5330 |
| Вес | 0,210кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000238куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Довжина | 205мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 205мм |
| Довжина робочої частини | 134мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
129 грн./шт
Варианты цен
129 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SWF-2515 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 25мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SWF-1015 |
| Вес | 0,038кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5998 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Загальна довжина | 77мм |
| Застосування | дерево і пластик |
| Кількість в упаковці | 5од. |
| Довжина робочої частини | 50мм |
| Крок зуба | 1.4мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0152 |
| Вес | 0,164кг |
| Об'єм | 0,000189куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | до пістолета rt- 0120, rt- 0202 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 12мм |
| Перетин скоби | 1.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















