| Артикул товару | SDM-25100 |
| Вес | 1,840кг |
| Об'єм | 0,000918куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 25мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 099 грн./шт
Варианты цен
1 099 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-2040 |
| Вес | 0,605кг |
| Об'єм | 0,000166куб.м |
| Тип | sds max |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 20мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
379 грн./шт
Варианты цен
379 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5695 |
| Вес | 0,369кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,001203куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 95мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
289 грн./шт
Варианты цен
289 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0004 |
| Вес | 0,108кг |
| Об'єм | 0,000486куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-6250 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,001318куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 150мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-24100 |
| Вес | 1,586кг |
| Об'єм | 0,001361куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 24мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
899 грн./шт
Варианты цен
899 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5438 |
| Вес | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000043куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 3,8мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 45мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
25 грн./шт
Варианты цен
25 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ST-1230 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000375куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Хвостовик | 1/4" hex |
| Шпиндель | 1/4" hex |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0495 |
| Вес | 0,072кг |
| Матеріал | швидкоріжуча інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000364куб.м |
| Тип | свердло форстнера з обмежувачем |
| Діаметр тросу | 35мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Кут заточування | 45° |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0725 |
| Вес | 5,200кг |
| Об'єм | 0,014196куб.м |
| Ширина | 200мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к240 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5285 |
| Вес | 0,126кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8,5мм |
| Довжина свердла | 165мм |
| Довжина робочої частини | 109мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0003 |
| Вес | 0,116кг |
| Об'єм | 0,000326куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5651 |
| Вес | 0,158кг |
| Матеріал | hss сталь (p2m10k8) |
| Об'єм | 0,000942куб.м |
| Тип | коронка біметалева |
| Діаметр тросу | 51мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
175 грн./шт
Варианты цен
175 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-4001 |
| Вес | 0,065кг |
| Матеріал | a 60 sbf |
| Об'єм | 0,000021куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 115мм |
| Товщина круга | 1мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
15 грн./шт
Варианты цен
15 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SDM-38100 |
| Вес | 3,600кг |
| Об'єм | 0,002385куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 38мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варианты цен
1 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 12485087034 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
13 610 грн./шт
Варианты цен
13 610 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5255 |
| Вес | 0,025кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Покриття | полированная сталь |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 5.5мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 139мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62hrc |
| Довжина робочої частини | 91мм |
| Кут заточування | 118° |
| Спіральна заточка | 20-30° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0561 |
| Вес | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к100 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5420 |
| Вес | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000052куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 2,0мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 47мм |
| Довжина робочої частини | 22мм |
| Кут заточування | 135° |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0601 |
| Вес | 0,053кг |
| Об'єм | 0,000156куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















