| Артикул товару | DT9517 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
335 грн./шт
Варианты цен
335 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-1621 |
| Вес | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 210мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 16мм |
| Довжина бура | 210мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-1006 |
| Вес | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000186куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 1.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SDM-3860 |
| Вес | 2,000кг |
| Об'єм | 0,001008куб.м |
| Тип | sds max |
| Твердость за шкалою Роквелла | 53-54 - тело бура; 90 - наконечникHRC |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40 cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Діаметр бура | 38мм |
| Тип наконечника | quadro, подвійна каннелюра кріплення |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 449 грн./шт
Варианты цен
1 449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5300 |
| Вес | 0,097кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000235куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 10мм |
| Довжина свердла | 184мм |
| Довжина робочої частини | 121мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | SD-12100 |
| Вес | 0,425кг |
| Об'єм | 0,000726куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 1000мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0355 |
| Вес | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000190куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 24мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
69 грн./шт
Варианты цен
69 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0353 |
| Вес | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 20мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | DT50015 |
| Довжина | 101.5мм |
| Загальна довжина | 101.5мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 70мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Матеріал свердла | HSS-TIN |
| Довжина загальна | 101.5мм |
| Довжина робоча | 70мм |
Характеристики
521 грн./шт
Варианты цен
521 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT50012 |
| Довжина | 95мм |
| Загальна довжина | 95мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 63.5мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Матеріал свердла | HSS-TIN |
| Довжина загальна | 95мм |
| Довжина робоча | 63.5мм |
Характеристики
411 грн./шт
Варианты цен
411 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4964 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
527 грн./шт
Варианты цен
527 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4949 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 151мм |
| Кількість | 5шт |
| Загальна довжина | 151мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 5 штук |
| Робоча довжина | 98мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 151мм |
| Довжина робоча | 101мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
4 506 грн./шт
Варианты цен
4 506 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4939 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 117мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 117мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 72мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 117мм |
| Довжина робоча | 75мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
4 410 грн./шт
Варианты цен
4 410 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4927 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 80мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 80мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 80мм |
| Довжина робоча | 47мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 822 грн./шт
Варианты цен
1 822 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4921 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 199 грн./шт
Варианты цен
1 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5921 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 10шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Склад набору: свердла діаметром 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм. Футляр: пластикова касета |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 10 |
| Футляр | Пластиковая касета |
| Довжина загальна | 34.49мм |
| Довжина робоча | 12.24мм |
| Серія | HSS-G |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
1 278 грн./шт
Варианты цен
1 278 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9645 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
132 грн./шт
Варианты цен
132 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9642 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
127 грн./шт
Варианты цен
127 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9604 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 756 грн./шт
Варианты цен
1 756 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9568 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
508 грн./шт
Варианты цен
508 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















