| Артикул товару | SD-0346 |
| Вес | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | свердло трубчасте |
| Особливості | мінімальне замовлення 2 од. |
| Застосування | для свердління скла, кахлів, керамічної плитки, мармуру |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варианты цен
19 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-0132 |
| Вес | 0,096кг |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 12мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0110 |
| Вес | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Кількість в упаковці | 1000од. |
| Сумісність | rt-0201 |
| Ширина скоби | 11.3мм |
| Висота скоби | 10мм |
| Перетин скоби | 0.7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5567_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
217 грн./шт
Варианты цен
217 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5543 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 003 грн./шт
Варианты цен
1 003 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5537_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 49мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
86 грн./шт
Варианты цен
86 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5051 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
282 грн./шт
Варианты цен
282 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4964 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 125мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 125мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт |
| Робоча довжина | 78мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 125мм |
| Довжина робоча | 81мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
527 грн./шт
Варианты цен
527 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4910 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 109мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 66мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 66мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
335 грн./шт
Варианты цен
335 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9660 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 365мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
812 грн./шт
Варианты цен
812 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9649 |
| Тип | бур |
| Довжина | 310мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 310мм |
| Робоча довжина | 230мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
193 грн./шт
Варианты цен
193 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9645 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
132 грн./шт
Варианты цен
132 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9642 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
127 грн./шт
Варианты цен
127 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9616 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 538 грн./шт
Варианты цен
2 538 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9604 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 756 грн./шт
Варианты цен
1 756 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9603 |
| Тип | бур |
| Довжина | 300мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 300мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 432 грн./шт
Варианты цен
1 432 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9588 |
| Тип | бур |
| Довжина | 250мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 250мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
670 грн./шт
Варианты цен
670 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9585 |
| Тип | бур |
| Довжина | 1000мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 1000мм |
| Робоча довжина | 950мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
3 726 грн./шт
Варианты цен
3 726 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9568 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
508 грн./шт
Варианты цен
508 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9567 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
487 грн./шт
Варианты цен
487 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















