| Артикул товару | DT9630 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 42мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
63 грн./шт
Варианты цен
63 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9613 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
2 264 грн./шт
Варианты цен
2 264 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9598 |
| Тип | бур |
| Довжина | 300мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 300мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варианты цен
1 015 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9597 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
873 грн./шт
Варианты цен
873 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9589 |
| Тип | бур |
| Довжина | 300мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 300мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
914 грн./шт
Варианты цен
914 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9582 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 076 грн./шт
Варианты цен
1 076 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9578 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
457 грн./шт
Варианты цен
457 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9557 |
| Тип | бур |
| Довжина | 450мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 450мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
934 грн./шт
Варианты цен
934 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9548 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
284 грн./шт
Варианты цен
284 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9536 |
| Тип | бур |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 160мм |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
264 грн./шт
Варианты цен
264 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8909 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
448 грн./шт
Варианты цен
448 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-1431 |
| Вес | 0,188кг |
| Об'єм | 0,000263куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 310мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 14мм |
| Довжина бура | 310мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0021 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000731куб.м |
| Кількість в наборі | 7од. |
| Висота | 20мм |
| Тип | набір корончатих свердел |
| Застосування | для пластика, дерева, гіпсокартона |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-3009 |
| Вес | 0,342кг |
| Об'єм | 0,000450куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 180мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2.2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | CT-1006 |
| Вес | 0,123кг |
| Об'єм | 0,000186куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Діаметр круга | 115мм |
| Висота крайки | 7мм |
| Ширина крайки | 1.8мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-5845 |
| Вес | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000011куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло-мітчик |
| Різьба | m5x0.8 |
| Хвостовик | шестигранний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5465 |
| Вес | 0,019кг |
| Об'єм | 0,000141куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss-cobalt (р6м5к5) |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 6,5мм |
| Тип сталі | hss-co (р6м5к5) |
| Довжина свердла | 100мм |
| Довжина робочої частини | 60мм |
| Кут заточування | 135град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2480 |
| Вес | 1,315кг |
| Об'єм | 0,000990куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 24мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
699 грн./шт
Варианты цен
699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-1231 |
| Вес | 0,139кг |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 310мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 310мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1216 |
| Вес | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 160мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур, 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 12мм |
| Довжина бура | 160мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















