| Артикул товару | SD-5210 |
| Вес | 0,400кг |
| Матеріал | hss |
| Об'єм | 0,000006куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло подовжене |
| Довжина | 56мм |
| Хвостовик | циліндричний |
| Довжина свердла | 56мм |
| Довжина робочої частини | 33мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11133034025 |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 600 грн./шт
Варианты цен
1 600 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | FS-6850 |
| Вес | 0,521кг |
| Об'єм | 0,001258куб.м |
| Тип | рідкий / аерозоль |
| Робоча температура | +15 - +25°с |
| Застосування | метал, дерево |
| Температура зберігання | от +5 до +35град |
| Склад | модифікований бітум, суміш органічних розчинників, пропан, бутан |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
169 грн./шт
Варианты цен
169 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-3013 |
| Вес | 0,115кг |
| Об'єм | 0,000174куб.м |
| Швидкість обертання | 12000об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Товщина диска | 1.2мм |
| Кількість зубців | 30 |
| Кут заточування | 12град |
| Ширина пропилу | 1.8мм |
| Геометрія зуба | atb |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















