| Артикул товару | DT3606 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | Комплектація: шліфувальна стрічка - 10 шт. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варианты цен
1 081 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9512 |
| Тип | бур |
| Довжина | 310мм |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | бур - 1 шт. |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | EXTREME 2 |
Характеристики
761 грн./шт
Варианты цен
761 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20502 |
| Тип | насадка кутова |
| Комплектація | Насадка з гнучким приводом кутова - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
2 445 грн./шт
Варианты цен
2 445 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 87015424038 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 316417 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
4 380 грн./шт
Варианты цен
4 380 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9510 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Комплектація | бур- 1 шт. |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | EXTREME 2 |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442118 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT10624 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 0.99мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.65мм |
| Ширина пропила | 1.65мм |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
954 грн./шт
Варианты цен
954 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-3004 |
| Вес | 0,344кг |
| Об'єм | 0,000428куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 180мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2.2мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT2074 |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Довжина | 112мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 112мм |
| Застосування | деревина ⁄ ДСП ⁄ фанера ⁄ ДВП |
| Комплектація | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Робоча довжина | 74мм |
| Призначення | полотна для лобзиків |
| Матеріал полотна | BiM |
| Максимальна глибина різу | 65мм |
| Відстань між зубами | 2.3мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
| Упаковка | блістер |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Тип різання | прямий |
| Загальна довжина полотна | 112мм |
| Максимальна товщина матеріалу | 65мм |
| Робоча довжина полотна | 74мм |
| Крок зубів | 2.3мм |
Характеристики
384 грн./шт
Варианты цен
384 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DTM8683 |
| Застосування | ексцентрикові шліфмашини |
| Комплектація | Абразивна сітка до ексцентрикових шліфувальних машин - 5 шт |
| Зернистість | 240мкм |
Характеристики
896 грн./шт
Варианты цен
896 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20420 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 9.5мм |
| Застосування | дерево с гвоздями;дерево з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 115мм |
| Максимальна швидкість обертів | 5000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1.5мм |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | TCT |
| Діаметр отвору | 9.5мм |
| Діаметр посадки | 9.5мм |
| Ширина пропила | 2.5мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 5000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
530 грн./шт
Варианты цен
530 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 81419031094 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 81419031092 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0902 |
| Вес | 0,037кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000638куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | p30 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0911 |
| Вес | 0,037кг |
| Матеріал | полімерна основа з алмазною крихтою 18-20% |
| Об'єм | 0,000150куб.м |
| Тип | "черепашка" |
| Зернистість | р200 |
| Максимальна швидкість обертів | 2500об/хв |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 81419031093 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442116 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















