| Артикул товару | DT7005 |
| Тип | патрон свердлильний |
| Комплектація | Патрон. Ключ. SDS Plus адаптер. Гвинт. В упаковці |
| Сумісність | перфоратори |
| Призначення | для перфораторів та відбійних молотків |
| Максимальний діаметр свердла | 13мм |
Характеристики
671 грн./шт
Варианты цен
671 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3604 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | Комплектація: шліфувальна стрічка - 10 шт. |
| Зернистість | 40мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варианты цен
1 081 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10115535013 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | CT-6115 |
| Вес | 0,435кг |
| Об'єм | 0,000749куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Насиченість діамантовою крихтою | 20-22% |
| Діаметр фрези | 115мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 325298 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | RT-4006 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000039куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Кількість в упаковці | 50од. |
| Діаметр заклепки | 4мм |
| Довжина заклепки | 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 277326 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
880 грн./шт
Варианты цен
880 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-7065 |
| Вес | 0,730кг |
| Об'єм | 0,000564куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь С40 |
| Тип | sds-plus |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100мм |
| Діаметр коронки | 65мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70791 |
| Тип | свердло пілотне з зенкером №8 |
| Комплектація | пілотне свердло з зенкером №8 - 1 шт. |
| Сумісність | DT70787 |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
284 грн./шт
Варианты цен
284 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 14327060024 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 32мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
3 513 грн./шт
Варианты цен
3 513 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11120159032 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5.8мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT3607 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | шліфувальна стрічка 40 мкм. - 4 шт.,. шліфувальна стрічка 80 мкм. - 4 шт.,. шліфувальна стрічка 120 мкм. - 2 шт. |
| Зернистість | 120мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варианты цен
1 081 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3605 |
| Розмір | 13х457мм |
| Комплектація | Комплектація: шліфувальна стрічка - 10 шт. |
| Зернистість | 80мкм |
Характеристики
1 081 грн./шт
Варианты цен
1 081 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 277328 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | ST-3831 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000243куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 1.0-10мм |
| Шпиндель | 3/8"-24 unf |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085106 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 25,4-F4мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT10302 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | деревина деревина з цвяхами деревина з покриттям пластмаса |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 0.99мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 1.65мм |
| Ширина пропила | 1.65мм |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 060 грн./шт
Варианты цен
1 060 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















