| Артикул товару | DT9581 |
| Тип | бур |
| Довжина | 300мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 300мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
853 грн./шт
Варианты цен
853 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9553 |
| Тип | бур |
| Довжина | 200мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Extreme |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
406 грн./шт
Варианты цен
406 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8941 |
| Тип | бур |
| Довжина | 310мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 310мм |
| Робоча довжина | 250мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 250 грн./шт
Варианты цен
1 250 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8939 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 200мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
989 грн./шт
Варианты цен
989 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8925 |
| Тип | бур |
| Довжина | 260мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 260мм |
| Робоча довжина | 200мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
558 грн./шт
Варианты цен
558 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-2680 |
| Вес | 1,250кг |
| Об'єм | 0,001188куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 800мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 26мм |
| Довжина бура | 800мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
729 грн./шт
Варианты цен
729 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-3008 |
| Вес | 0,117кг |
| Об'єм | 0,000144куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
| Діаметр круга | 150мм |
| Висота крайки | 5мм |
| Ширина крайки | 2.1мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24% |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0846 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Діаметр свердла | 8мм |
| Довжина свердла | 460мм |
| Діаметр хвостовика | 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5040 |
| Вес | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло |
| Хвостовик | циліндричний |
| Діаметр свердла | 4мм |
| Тип сталі | hss |
| Довжина свердла | 75мм |
| Довжина робочої частини | 43мм |
| Кут заточування | 118град |
| Спіральна заточка | 20-30град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-1440 |
| Вес | 0,232кг |
| Об'єм | 0,000346куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 400мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 14мм |
| Довжина бура | 400мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-0455 |
| Вес | 0,733кг |
| Об'єм | 0,000315куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Особливості | побідитова напайка |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds max |
| Довжина зубила | 400мм |
| Ширина робочої частини | 18мм |
| Ширина основи | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0816 |
| Вес | 2,100кг |
| Об'єм | 0,007098куб.м |
| Ширина | 115мм |
| Довжина | 50м |
| Зернистість | к60 |
| Абразив | оксид алюмінію |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0552 |
| Вес | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000223куб.м |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
| Діаметр круга | 125мм |
| Кількість в упаковці | 10од. |
| Зернистість | к36 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT5547_1 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 86мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 86мм |
| Застосування | метал |
| Робоча довжина | 46мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 86мм |
| Довжина робоча | 46мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
Характеристики
196 грн./шт
Варианты цен
196 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5537 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 49мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 49мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Промислова упаковка свердел 10 шт. |
| Робоча довжина | 24мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 49мм |
| Довжина робоча | 24мм |
| Серія | EXTREME 2 |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
694 грн./шт
Варианты цен
694 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4925 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 75мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 75мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 43мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 75мм |
| Довжина робоча | 43мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 582 грн./шт
Варианты цен
1 582 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4922 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 65мм |
| Кількість | 10шт |
| Загальна довжина | 65мм |
| Застосування | метал |
| Комплектація | 10 штук |
| Робоча довжина | 36мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Матеріал свердла | HSS-CO |
| Довжина загальна | 65мм |
| Довжина робоча | 36мм |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | тубус |
Характеристики
1 294 грн./шт
Варианты цен
1 294 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT5930 |
| Тип | набори свердел по металу |
| Кількість | 29шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Упаковка – металева касета. Свердла діаметром: 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.3, 3.5, 4, 4.2, 4.5, 4.8, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5. , 11, 11.5, 12, 12.5, 13 мм |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Кількість предметів | 29 |
| Футляр | Металева касета |
| Довжина загальна | 34.4мм |
| Довжина робоча | 12.18мм |
| Серія | HSS-R |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
3 098 грн./шт
Варианты цен
3 098 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9664 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 42мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
71 грн./шт
Варианты цен
71 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT9632 |
| Тип | бур |
| Довжина | 210мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 210мм |
| Робоча довжина | 140мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Classic |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
101 грн./шт
Варианты цен
101 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















