| Артикул товару | SD-1060 |
| Вес | 0,220кг |
| Об'єм | 0,000459куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 10мм |
| Довжина бура | 600мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11109034018 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11115034009 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
665 грн./шт
Варианты цен
665 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 326738 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-70437 |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442152 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5837 |
| Вес | 0,062кг |
| Об'єм | 0,000315куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 6 мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8722 |
| Вес | 0,330кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Тип | шпилька |
| Кількість в упаковці | 6000од. |
| Сумісність | pt-1611 |
| Перетин дроту | 0.64мм |
| Висота шпильки | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2645 |
| Вес | 0,748кг |
| Об'єм | 0,000712куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 26мм |
| Довжина бура | 450мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
419 грн./шт
Варианты цен
419 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT1939 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 16мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 184мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1.2мм |
| Кут заточування | 16град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Діаметр посадки | 16мм |
| Ширина розпилу | 1.8мм |
| Ширина пропила | 1.8мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
800 грн./шт
Варианты цен
800 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 17982445080 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170429020 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910283018173 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 5601600023 |
| Довжина | 600мм |
| Застосування | цегла |
| Робоча довжина | 450мм |
| Довжина загальна | 600мм |
| Довжина робоча | 450мм |
Характеристики
378 грн./шт
Варианты цен
378 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0024 |
| Вес | 0,775кг |
| Об'єм | 0,001200куб.м |
| Кількість в наборі | 8од. |
| Тип | корончаті свердла |
| Застосування | для пластику і деревини |
| Діаметр свердла | 64; 76; 89; 102; 127мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018043 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT90016 |
| Комплектація | Галтельная (d=12 мм, радиус 6 мм). V-образный резец (d=12,7 мм, 90°). Фреза ″ласточкин хвост″ (d=14,3 мм, 14°). Галтельная с шарикоподшипником (d=21,5 мм, радиус 6 мм). Профильная с шарикоподшипником (d=27 мм, радиус 4 мм). Конусная с шарикоподшипником (d=28,6 мм, 45°). Цилиндрическая (d=8 мм, рабочая длина 20 мм). Цилиндрическая (d=12 мм, рабочая длина 20 мм). Цилиндрическая (d=16 мм, рабочая длина 20 мм). Четвертная с шарикоподшипником (d=12,7 мм, рабочая длина 25,4 мм). Калевочная с шарикоподшипником (d=24,7 мм, радиус 6 мм). Калевочная с шарикоподшипником (d=32,7 мм, радиус 10 мм) |
Характеристики
5 409 грн./шт
Варианты цен
5 409 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10115023009 |
| Тип | Турбомм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
665 грн./шт
Варианты цен
665 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















