| Артикул товару | SD-0450 |
| Вес | 0,281кг |
| Об'єм | 0,000169куб.м |
| Тип | зубило пласке |
| Особливості | побідитова напайка |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 250мм |
| Ширина робочої частини | 14мм |
| Ширина основи | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1039 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Особливості | світяться в темряві |
| Діаметр стрижня | 7.4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | прозорий, світиться у темряві |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 100мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
39 грн./шт
Варианты цен
39 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCFA4032 |
| Кількість в наборі | 4 |
| Тип | набір наконечників |
| Комплектація | Набір наконечників - 1 шт. |
| Сумісність | DCF403 |
| Призначення | для заклепувального пістолета |
Характеристики
1 377 грн./шт
Варианты цен
1 377 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DSTSX30SE |
| Комплектація | Упаковка 3000 шт |
| Довжина цвяха | 30мм |
| Тип обойми | пряма |
Характеристики
3 870 грн./шт
Варианты цен
3 870 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWF4000250 |
| Довжина | 25мм |
| Комплектація | Картонна коробка. 1000 штук шурупів |
| Призначення | по металлу |
Характеристики
1 253 грн./шт
Варианты цен
1 253 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11115034009 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
665 грн./шт
Варианты цен
665 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT40271 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 36шт |
| Товщина полотна | 0.82мм |
| Кут заточування | 25град |
| Геометрія зуба | ATB + R |
| Ширина розпилу | 1.55мм |
| Ширина пропила | 1.55мм |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 336 грн./шт
Варианты цен
1 336 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70789 |
| Тип | швидкозмінний вузол системи свердління №12 |
| Комплектація | двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт., пілотне свердло з зенкером №12 - 1 шт.,. біта Pz2, 25 мм. - 1 шт.; |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варианты цен
1 015 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70786 |
| Тип | швидкозмінний вузол системи свердління №6 |
| Комплектація | двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт., пілотне свердло з зенкером №6 - 1 шт.,. біта Pz2, 25 мм. - 1 шт.; |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варианты цен
1 015 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-0410 |
| Вес | 1,100кг |
| Об'єм | 0,000022куб.м |
| Тип | зубило канавкове; пласке зубило 2 од.; пробійник |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Кількість в упаковці | 4од. |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Типи зубил | зубило канавкове; пласке зубило 2 од.; пробійник |
| Довжина зубила | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-5837 |
| Вес | 0,062кг |
| Об'єм | 0,000315куб.м |
| Матеріал виготовлення | сталь hss |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Хвостовик | шестигранний 6 мм |
| Шаг | 2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429034 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1030 |
| Вес | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000347куб.м |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Довжина | 200мм |
| Діаметр стрижня | 7,4мм |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Колір | прозорий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1560 |
| Вес | 2,200кг |
| Об'єм | 0,010234куб.м |
| Тип | шланг високого тиску для мийок |
| Довжина | 10м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 200бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085478 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 89568442109 |
| Країна-виробник | Україна |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
650 грн./шт
Варианты цен
650 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT90350 |
| Тип | набір коронок BiM |
| Застосування | сталь ⁄ нержавіюча сталь ⁄ алюміній ⁄ деревина ⁄ пластик |
| Комплектація | В упаковці: коронки-ціфенбори - 9 шт.;. тримачи з центруючими свердлами - 2 шт.;. центруючі свердла - 2 шт.;. валіза - 1 шт. |
| Кількість в упаковці | 9 |
| Призначення | коронки та набори коронок |
| Глибина різу | 46.5мм |
| Матеріал застосування | метал, нержавіюча сталь, кольорові метали, деревина |
| Довжина загальна | 46.5мм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
11 167 грн./шт
Варианты цен
11 167 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT1306 |
| Діаметр посадкового отвору | 22мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Фреза дискова EXTREME WORKSHOP - 1 шт. |
| Діаметр зовнішній | 102мм |
| Максимальна швидкість обертів | 15000об/хв |
| Кількість зубців | 12 |
| Кут заточування | 10град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр посадки | 22мм |
| Ширина пропила | 3.9мм |
Характеристики
3 181 грн./шт
Варианты цен
3 181 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11109034018 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SD-2845 |
| Вес | 0,907кг |
| Об'єм | 0,000716куб.м |
| Тип | sds-plus |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-54 - бур; 90 - наконечникhrc |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Діаметр бура | 28мм |
| Довжина бура | 450мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















