| Артикул товару | SD-0414 |
| Вес | 0,300кг |
| Об'єм | 0,000302куб.м |
| Тип | зубило канавкове |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип сталі | 40cr |
| Тип кріплення | sds-plus |
| Довжина зубила | 250мм |
| Ширина робочої частини | 14мм |
| Ширина основи | 22мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0091 |
| Вес | 0,490кг |
| Об'єм | 0,001506куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | тримач для дриля |
| Особливості | з кульовим шарніром |
| Кут нахилу | по горизонталі та вертикалі 360° |
| Діаметр посадкового отвору | 43мм |
| Діаметр посадки | 43мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
449 грн./шт
Варианты цен
449 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT3905 |
| Тип | ножі для рубанка |
| Довжина | 82мм |
| Комплектація | Комплект |
| Сумісність | DCP580 ⁄ D26500 |
| Призначення | для рейсмусів та рубанків |
| Використовуються з | всеми рубанками с шириной барабана 82 м |
| Застосовуваність | ножі для рубанків |
Характеристики
724 грн./шт
Варианты цен
724 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SW-0030 |
| Вес | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
45 грн./шт
Варианты цен
45 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
11 999 грн./шт
Варианты цен
11 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085571 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17417113005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018009 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 12315055018 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.225мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085419 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984091075 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | FS-4222 |
| Вес | 0,213кг |
| Об'єм | 0,000553куб.м |
| Тип | мастило мідне |
| Робоча температура | від -30 до +1000град |
| Застосування | метал |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | синтетичне мастило, мідна паста, органічні розчинники, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 79568442115 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DXVA19-4204 |
| Тип | мішки для збору пилу |
| Комплектація | Мішки - 3 шт |
| Сумісність | DXV20P ⁄ DXV20PTA ⁄ DXV30SAPTA |
| Призначення | для пилососів |
Характеристики
889 грн./шт
Варианты цен
889 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70835 |
| Тип | набори бурів |
| Довжина | 160мм |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | бетон цегла камінь будівельні блоки |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. Набір бурів SDS Plus 5.5х160, 6х160, 7х160, 8х160, 10х160мм по 1 шт. |
| Робоча довжина | 100мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Кількість предметів | 6 |
| Серія | Classic |
| Упаковка | касета |
Характеристики
541 грн./шт
Варианты цен
541 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8927 |
| Тип | бур |
| Довжина | 460мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 460мм |
| Робоча довжина | 400мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
1 354 грн./шт
Варианты цен
1 354 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 17903094087 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17808035047 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Кільцевемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0050 |
| Вес | 0,071кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT1-70436 |
Характеристики



















