| Артикул товару | 17903094080 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17417110005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17483522216 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442022 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 251227 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
2 898 грн./шт
Варианты цен
2 898 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT1944 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 30мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 190мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 1.7мм |
| Кут заточування | 16град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 30мм |
| Діаметр посадки | 30мм |
| Ширина розпилу | 2.6мм |
| Ширина пропила | 2.6мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
827 грн./шт
Варианты цен
827 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7512 |
| Тип | перехідник |
| Довжина | 52мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Розмір посадкового місця | 1 ⁄ 4дюйм |
| Серія | Extreme |
Характеристики
492 грн./шт
Варианты цен
492 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SW-0025 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018046 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 79568442125 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT10400_10 |
| Тип | набір пиляльних дисків |
| Кількість | 10шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | диск пиляльний - 10 шт. перехідне кільце - 1 шт. |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 24шт |
| Товщина полотна | 0.99мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 16мм |
| Ширина розпилу | 1.65мм |
| Ширина пропила | 1.65мм |
| Серія | Elite |
| Упаковка | дисплей |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
5 138 грн./шт
Варианты цен
5 138 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 257724 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 198 грн./шт
Варианты цен
1 198 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 251222 |
| Матеріал | Стальмм |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Подовжувачмм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
1 655 грн./шт
Варианты цен
1 655 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT6678 |
| Тип | свердла по бетону та циглині |
| Довжина | 100мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 100мм |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Робоча довжина | 60мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Довжина загальна | 100мм |
| Довжина робоча | 60мм |
| Серія | Extreme |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
171 грн./шт
Варианты цен
171 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT8912 |
| Тип | бур |
| Довжина | 110мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 110мм |
| Робоча довжина | 50мм |
| Тип хвостовика | SDS + |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
323 грн./шт
Варианты цен
323 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
11 999 грн./шт
Варианты цен
11 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 10170085571 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17417113005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70788 |
| Тип | швидкозмінний вузол системи свердління №10 |
| Комплектація | двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт., пілотне свердло з зенкером №10 - 1 шт.,. біта Pz2, 25 мм. - 1 шт.; |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варианты цен
1 015 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
4 432 грн./шт
Варианты цен
4 432 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















