| Артикул товару | 80115429027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 99937362005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442113 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT1950 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Кількість зубців | 36шт |
| Товщина полотна | 1мм |
| Кут заточування | 20град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Діаметр посадки | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.86мм |
| Ширина пропила | 1.86мм |
| Серія | Construction |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
869 грн./шт
Варианты цен
869 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | BT-0020 |
| Вес | 0,083кг |
| Об'єм | 0,000305куб.м |
| Кількість одиниць в наборі | 10шт |
| Кількість | 10шт |
| Діаметр стрижня | 3мм |
| Діаметр вісі | 3мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 11115546011 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442015 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DWS5029 |
| Тип | накладка лицьова |
| Довжина | 3м |
| Комплектація | В упаковці |
| Сумісність | DWS5021 ⁄ DWS5022 ⁄ DWS5023 |
| Призначення | для дискових та торцювальних пилок |
Характеристики
983 грн./шт
Варианты цен
983 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 89568442046 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0055 |
| Вес | 0,076кг |
| Об'єм | 0,000095куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0036 |
| Вес | 0,064кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-PAA54T |
Характеристики
| Артикул товару | DT10640 |
| Тип | пиляльний диск |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 20мм |
| Застосування | дерево дерево з цвяхами |
| Діаметр зовнішній | 165мм |
| Максимальна швидкість обертів | 7000об/хв |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Кількість зубців | 40шт |
| Товщина полотна | 0.99мм |
| Кут заточування | 18град |
| Геометрія зуба | ATB |
| Діаметр отвору | 20мм |
| Ширина розпилу | 1.65мм |
| Ширина пропила | 1.65мм |
| Серія | Elite |
| Упаковка | блістер |
| Максимальна кількість обертів | 7000об/хв |
| Профіль зуба | ATB |
Характеристики
1 272 грн./шт
Варианты цен
1 272 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-1026 |
| Вес | 1,024кг |
| Об'єм | 0,001260куб.м |
| Матеріал виготовлення | ева (етиленвінілацетат) |
| Діаметр стрижня | 11.2мм |
| Колір | прозорий |
| Температура розм'якшення | 85°с |
| Час застигання | 30-40сек |
| Температура текучості | 160-170°с |
| Довжина стрижня | 300мм |
| Вага упаковки | 1кг |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0022 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0038 |
| Вес | 0,060кг |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 910278018056 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442014 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики



















