| Артикул товару | DX7967 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Застосування | стальметалеві труби й профілікольорові метали |
| Діаметр круга | 180мм |
| Діаметр зовнішній | 180мм |
| Товщина | 3мм |
| Посадковий отвір | 22.23мм |
| Профіль круга | вигнутий |
| Товщина кола | 3мм |
Характеристики
103 грн./шт
Варианты цен
103 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ST-1623 |
| Вес | 0,624кг |
| Об'єм | 0,000447куб.м |
| Тип | ключовий |
| Діаметр свердла | 3-16мм |
| Шпиндель | 12x1.25 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0022 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000071куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SW-0024 |
| Вес | 0,048кг |
| Об'єм | 0,000058куб.м |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь |
| Довжина свердла | 150мм |
| Кут заточування | 15град |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Цвяхи тип J довжиною 12 мм, для степлера ручного Light Duty, в упаковці 1000 шт STANLEY 1-SWK-BN050T
| Артикул товару | 1-SWK-BN050T |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1555 |
| Вес | 0,470кг |
| Об'єм | 0,004063куб.м |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509<br>dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Максимальний тиск | 200бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17984540077 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | FS-0098 |
| Вес | 0,131кг |
| Об'єм | 0,000293куб.м |
| Тип | розморожувач |
| Робоча температура | від -40град |
| Застосування | метал, пластик, гума |
| Температура зберігання | від -5 до +50град |
| Склад | синтетичне мастило, суміш органічних розчинників, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11143158073 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5,8H/3,2-3,0мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11133048023 |
| Тип | Суцільниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 5.8мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442113 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | FS-4215 |
| Вес | 0,198кг |
| Об'єм | 0,000553куб.м |
| Тип | мастило |
| Робоча температура | від -30 до +150град |
| Застосування | для ланцюгів бензопил, електропил, с/г техніки, мотоциклів, тощо |
| Температура зберігання | від -20 до +50град |
| Склад | мінеральне мастило, суміш розчинників, газ-пропелент |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | CT-4006 |
| Вес | 0,038кг |
| Матеріал | a 60 sbf |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Товщина круга | 1мм |
| Діаметр посадки | 22.2мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | PT-8625 |
| Вес | 1,100кг |
| Об'єм | 0,000234куб.м |
| Тип | цвях |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | для pt- 1603 |
| Перетин дроту | 1*1,25мм |
| Висота шпильки | 25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 80115429036 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11139053029 |
| Діаметр посадкового отвору | 10мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442015 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20563 |
| Тип | насадка для різання труб |
| Комплектація | Насадка для різання труб - 1 шт |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | IMPACT CONNECT |
Характеристики
1 170 грн./шт
Варианты цен
1 170 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа



















