4 499 грн./шт
Варианты цен
4 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 11133048034 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 11143158038 |
| Тип | Сегментниймм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 10170085458 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 99568442027 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT20525 |
| Тип | свердла по металу |
| Довжина | 109мм |
| Кількість | 1шт |
| Застосування | метал |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Робоча довжина | 69мм |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Матеріал свердла | HSS-G |
| Довжина загальна | 109мм |
| Довжина робоча | 69мм |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
196 грн./шт
Варианты цен
196 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-8335 |
| Вес | 2,917кг |
| Об'єм | 0,000975куб.м |
| Тип | скоба |
| Кількість в упаковці | 5000од. |
| Сумісність | pt-1612 |
| Перетин дроту | 1,25*1,0мм |
| Ширина скоби | 5,7(5,8)мм |
| Висота скоби | 35мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT70620 |
| Тип | насадка-ножиці |
| Комплектація | Насадка-ножиці. В упаковці |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | EXTREME IMPACT |
Характеристики
4 597 грн./шт
Варианты цен
4 597 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT4645 |
| Тип | свердла по деревині |
| Довжина | 380мм |
| Кількість | 1шт |
| Загальна довжина | 380мм |
| Застосування | дерево |
| Комплектація | Свердло по по деревині шнекове - 1 штука |
| Робоча довжина | 280мм |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Довжина загальна | 380мм |
| Довжина робоча | 280мм |
| Тип свердла | шнекове |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
859 грн./шт
Варианты цен
859 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 17903094077 |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип хвостовика | Сегментнемм |
| Вид свердла | Сегментемм |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 17483522005 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | DT70787 |
| Тип | швидкозмінний вузол системи свердління №8 |
| Комплектація | двосторонній швидкозмінний держатель насадок - 1 шт., пілотне свердло з зенкером №8 - 1 шт.,. біта Pz2, 25 мм. - 1 шт.; |
| Призначення | для дрилів ⁄ шурупокрутів та гайкокрутів |
| Хвостовик | шестигранник 1 ⁄ 4 дюйма |
| Серія | FLIP&DRIVE |
Характеристики
1 015 грн./шт
Варианты цен
1 015 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ST-1221 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000255куб.м |
| Тип | швидкозатискний |
| Діаметр свердла | 2.0 - 13мм |
| Шпиндель | 1/2" x 20 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT-1535 |
| Вес | 0,445кг |
| Об'єм | 0,003011куб.м |
| Тип | Шланг високого тиску до мийок |
| Довжина | 5м |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1515, dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516 |
| Максимальний тиск | 140бар |
| Максимальна температура води | 60°с |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT60099 |
| Тип | набори свердел універсальних |
| Кількість | 5шт |
| Застосування | універсальне |
| Комплектація | Набір свердел універсальних 5 шт. - 4х100х152, 5х100х152, 5.5х100х152, 6х100х152, 8х100х152 мм по 1 шт. пластиковий кейс |
| Хвостовик | шестигранний 1 ⁄ 4″ (6.35 мм) |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Кількість предметів | 5 |
| Футляр | Пластиковый кейс |
| Довжина загальна | 152мм |
| Довжина робоча | 100мм |
| Тип свердла | спіральне |
| Упаковка | футляр |
Характеристики
965 грн./шт
Варианты цен
965 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | WT-0104.009 |
| Вес | 0,185кг |
| Об'єм | 0,000363куб.м |
| Швидкість обертання | 0-500/0-1800об/хв |
| Сумісність | wt-0104, wt-0110 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
399 грн./шт
Варианты цен
399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT20595 |
| Тип | круги абразивні відрізні |
| Кількість | 1шт |
| Діаметр посадкового отвору | 22.23мм |
| Діаметр круга | 125мм |
| Діаметр зовнішній | 125мм |
| Товщина | 1мм |
| Призначення | нержавіюча сталь ⁄ чорний та кольоровий метал ⁄ кераміка ⁄ цегляна кладка ⁄ ПВХ |
| Посадковий отвір | 23мм |
| Профіль круга | T41 |
| Серія | MULTI MATERIAL |
| Товщина кола | 1мм |
Характеристики
55 грн./шт
Варианты цен
55 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT-1532 |
| Вес | 0,233кг |
| Об'єм | 0,002952куб.м |
| Тип | насадка пінна з бачком |
| Особливості | для використання з мийками високого тиску <br>dt-1508, wt-1509 необхідний перехідник dt-1533<br></p> |
| Сумісність | dt-1502, dt-1503, dt-1504, dt-1508, dt-1515, dt-1517, wt-1509 <br> dt-1512, dt-1513, dt-1514, dt-1516, dt-1518, wt-1506 |
| Об'єм бачка | 500мл |
| Максимальний тиск | 195бар |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики



















