| Артикул товару | MT-3020 |
| Вес | 0,295кг |
| Об'єм | 0,000965куб.м |
| Тип | механічний |
| Довжина | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3006 |
| Вес | 0,340кг |
| Об'єм | 0,000750куб.м |
| Тип | електронний |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3015 |
| Вес | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000499куб.м |
| Тип | механічний |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3030 |
| Вес | 0,825кг |
| Об'єм | 0,002079куб.м |
| Тип | механічний |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3005 |
| Вес | 0,305кг |
| Об'єм | 0,000662куб.м |
| Тип | цифровой |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
