| Артикул товару | 1-77-184 |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE14201RB |
| Вес | 0.77кг |
| Живлення | Вбудований Li-Ion акумулятор |
| Комплектація | USB-C зарядний кабель - 1 шт. Компактний м’який чохол - 1 шт. Металева пластина для кріплення на стіну (монтажна пластина) - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 399 грн./шт
Варианты цен
15 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCLE34031N |
| Вес | 2.9кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 40м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 799 грн./шт
Варианты цен
24 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-43-511 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-294 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-636 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43110 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-554 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-625 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43104 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT42552-1 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43107 |
Характеристики
Рівень FatMax XL TORPEDO алюмінієвий довжиною 250 мм з трьома капсулами і магнітами STANLEY 0-43-609
| Артикул товару | 0-43-609 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-681 |
Характеристики





