| Артикул товару | 0-43-648 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT42525-0 |
| Довжина | 165мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | напівпрофесійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | так |
| Похибка | +/-0.5 |
Характеристики
1 880 грн./шт
Варианты цен
1 880 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1455 |
| Вес | 0,140кг |
| Об'єм | 0,001433куб.м |
| Тип | рівень водяний |
| Довжина шлангу | 5м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1115 |
| Вес | 0,644кг |
| Об'єм | 0,001650куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюминий |
| Довжина рівня | 150см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 1500мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
469 грн./шт
Варианты цен
469 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT1-43102 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-556 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-42-923 |
Характеристики
Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 800 мм з трьома капсулами, одна з яких поворотна STANLEY 1-42-921
| Артикул товару | 1-42-921 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-548 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43114 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-063 |
Характеристики
| Артикул товару | DW088CG |
| Вес | 1.7кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Стельовий кронштейн. Батареї тип АА - 3 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 30м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
11 299 грн./шт
Варианты цен
11 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWHT0-43003 |
| Довжина | 230мм |
| Комплектація | В упаковці |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | комбінований АВС + метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | так |
| Похибка | +/-0.5мм/м |
Характеристики
1 410 грн./шт
Варианты цен
1 410 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-3053 |
| Вес | 0,778кг |
| Об'єм | 0,004061куб.м |
| Висота | 0,4-1,3м |
| Особливості | гідрорівень, елеваційна головка |
| Різьба | 1/4" |
| Інше | 3-площинна голівка |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2130 |
| Вес | 1,748кг |
| Об'єм | 0,006000куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 3000мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 3000мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-524 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-086 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43117 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT42561-1 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-525 |
Характеристики





