| Артикул товару | MT-1264 |
| Вес | 0,260кг |
| Об'єм | 0,000600куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 400мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1,2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 400мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1106 |
| Вес | 0,304кг |
| Об'єм | 0,000923куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 60см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0508 |
| Вес | 0,356кг |
| Об'єм | 0,000986куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, пвх |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | сталь |
| Магнітний зачіп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0006 |
| Вес | 0,130кг |
| Об'єм | 0,000388куб.м |
| Колір | червоний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1010 |
| Вес | 0,660кг |
| Об'єм | 0,000120куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 100см |
| Тип | рівень спеціальний |
| Довжина | 1000мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3009 |
| Вес | 1,565кг |
| Об'єм | 0,009972куб.м |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 15сек |
| Довжина лазерної хвилі | 650нм |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | ± 0.2мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Електроживлення | 3 батарейки x 1,5 В (АА), Li-ion АКБ |
| Різьба для штативу | 5/8" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2125 |
| Вес | 1,750кг |
| Об'єм | 0,005149куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | правило-рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 2500мм |
| Країна-виробник | україна |
| Довжина правила | 2500мм |
| Ширина ребра | 100мм |
| Товщина ребра | 17мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 299 грн./шт
Варианты цен
1 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCE079D1G |
| Вес | 4.5кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion 2 Аг |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування - 1 шт. Детектор променя - 1 шт. Кріплення на стіну - 1 шт. Мішень - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Акумулятор 18В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Робочий діапазон | 76м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 1шт |
| Робочий діапазон (з детектором) | 600м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | ротаційний |
| Кут самовирівнювання | 5град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Кількість точок | 1шт |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
101 999 грн./шт
Варианты цен
101 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-43-679 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-649 |
Характеристики
| Артикул товару | MD-0011 |
| Вес | 0,075кг |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Особливості | lcd дисплей |
| Діапазон робочої напруги | 12-1000в |
| Частота мережі | 50-60гц |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Живлення | 2 батарейки типу ааа |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE0811D1R |
| Вес | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12В Li-Ion |
| Комплектація | Валіза - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
26 699 грн./шт
Варианты цен
26 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2063 |
| Вес | 0,210кг |
| Об'єм | 0,000577куб.м |
| Довжина | 350мм |
| Габарити колодки | 355*40*3мм |
| Габарити плеча | 192*34*7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-33-442 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43115 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT42559-1 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3006 |
| Вес | 0,340кг |
| Об'єм | 0,000750куб.м |
| Тип | електронний |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3091 |
| Вес | 0,330кг |
| Об'єм | 0,001740куб.м |
| Напруга | 9в |
| Габаритні розміри | 199*81,5*20,5мм |
| Особливості | звукова індикація, підсвічування кольорового дисплею, автоматичне відключення 5 хв |
| Напруга живлення | 9В |
| Режими роботи | виявлення сталі, міді, проводки під напругою, дерева 100/80/50/20 мм |
| Максимальна глибина виявлення | 100мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-537 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-42-919 |
Характеристики












