| Артикул товару | MT-0608 |
| Вес | 0,368кг |
| Об'єм | 0,001104куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Магнітний зачіп | да |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1008 |
| Вес | 0,550кг |
| Об'єм | 0,001300куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Довжина рівня | 80см |
| Тип | рівень спеціальний |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0210 |
| Вес | 0,514кг |
| Об'єм | 0,000978куб.м |
| Довжина | 10м |
| Матеріал корпусу | пластик, гума |
| Довжина полотна | 10М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | метал |
| Матеріал полотна | метал |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
249 грн./шт
Варианты цен
249 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0005 |
| Вес | 0,133кг |
| Об'єм | 0,000442куб.м |
| Колір | синій |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1457 |
| Вес | 0,180кг |
| Об'єм | 0,001200куб.м |
| Тип | рівень водяний |
| Довжина шлангу | 7м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCE089D1G18 |
| Вес | 4.5кг |
| Живлення | 10.8/12/18B XR Li-Ion |
| Комплектація | Рівень лазерний лінійний - 1 шт. Лазерна мішень - 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Ач - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Чемодан системи TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
34 699 грн./шт
Варианты цен
34 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCE0811D1G |
| Вес | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12В Li-Ion |
| Комплектація | Валіза - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
31 199 грн./шт
Варианты цен
31 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0505 |
| Вес | 0,196кг |
| Об'єм | 0,000926куб.м |
| Довжина | 5м |
| Матеріал корпусу | пластик, пвх |
| Довжина полотна | 5М |
| Ширина полотна | 19мм |
| Матеріал стрічки | сталь |
| Магнітний зачіп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1508 |
| Вес | 0,764кг |
| Об'єм | 0,001440куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 800мм |
| Тип | рівень посилений |
| Товщина профілю | 1,8мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
699 грн./шт
Варианты цен
699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-3049 |
| Вес | 0,308кг |
| Об'єм | 0,002088куб.м |
| Матеріал виготовлення | надійний алюмінієвий сплав |
| Висота | 0,28-0,65м |
| Особливості | гідрорівень, елеваційна головка |
| Максимальне навантаження | 1,7кг |
| Різьба | 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE34031D1 |
| Вес | 3.7кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Ач – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 40м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
29 199 грн./шт
Варианты цен
29 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DW0822 |
| Вес | 0.79кг |
| Живлення | 3 батарейки тип АА |
| Комплектація | Лазерний рівень. Валіза - 1 шт |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | комбінований |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Кількість точок | 2шт |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 799 грн./шт
Варианты цен
15 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCE088D1G18 |
| Вес | 4.4кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Лазерна мета - 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Ач – 1 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
23 699 грн./шт
Варианты цен
23 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-2508 |
| Вес | 0,140кг |
| Об'єм | 0,001107куб.м |
| Довжина | 30м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1234 |
| Вес | 0,160кг |
| Об'єм | 0,000410куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-1108 |
| Вес | 0,477кг |
| Об'єм | 0,000960куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина рівня | 80см |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0мм |
| Довжина | 800мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT37239-3 |
Характеристики
655 грн./шт
Варианты цен
655 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWHT0-43172 |
| Довжина | 1800мм |
| Комплектація | Без упаковки |
| Призначення | професійне |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість капсул | 3 |
| Наявність магнітів | немає |
| Похибка | +/-0,5мм/м |
Характеристики
4 700 грн./шт
Варианты цен
4 700 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-0508 |
| Вес | 0,356кг |
| Об'єм | 0,000986куб.м |
| Довжина | 8м |
| Матеріал корпусу | пластик, пвх |
| Довжина полотна | 8М |
| Ширина полотна | 25мм |
| Матеріал стрічки | сталь |
| Магнітний зачіп | так |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-3020 |
| Вес | 0,295кг |
| Об'єм | 0,000965куб.м |
| Тип | механічний |
| Довжина | 200мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики












