| Артикул товару | 0-43-511 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2006 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Довжина | 1000мм |
| Довжина лінійки | 1000мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MD-0010 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000168куб.м |
| Габаритні розміри | 156*25*20мм |
| Особливості | світлодіод |
| Діапазон робочої напруги | 90-1000в |
| Частота мережі | 50-60гц |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Живлення | 2 батарейки типу ааа |
| Звуковий сигнал | так |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-294 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-636 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-46-825 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-77-030 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-45-687 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-46-500 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-77364 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43110 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-43-554 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-30-497 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-34-297 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43104 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-43-625 |
Характеристики












