| Артикул товару | 2-46-143 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-46-017 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-77-174 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-05894 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-45-685 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-77365 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-47-919 |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE34031N |
| Вес | 2.9кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 40м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
24 799 грн./шт
Варианты цен
24 799 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-45-530 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-45-686 |
Характеристики
| Артикул товару | DW055PL |
| Вес | 0.1кг |
| Тип | далекомір лазерний |
| Живлення | вбудована акум.батарея Li-lo |
| Комплектація | Micro-USB кабель – 1 шт. |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Клас лазерного діода | 2 |
| Максимальна дальність | 16.75м |
| Точність | 0.6мм/м |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
2 699 грн./шт
Варианты цен
2 699 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT0-77406 |
| Гарантия | 12 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT25228-0 |
| Матеріал | алюміній |
| Комплектація | Без упаковки |
| Розміри | 300х300мм |
Характеристики
2 068 грн./шт
Варианты цен
2 068 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT37230-0 |
Характеристики
1 277 грн./шт
Варианты цен
1 277 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа












