| Артикул товару | 0-30-686 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT37231-0 |
Характеристики
| Артикул товару | 2-34-777 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-30-697 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-47-404 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3014 |
| Вес | 1,326кг |
| Об'єм | 0,002046куб.м |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Тип | телескопічна, нівелірна рейка |
| Довжина в складеному вигляді | 1,25м |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна довжина | 5м |
| Двостороння шкала | е/мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-0010 |
| Вес | 0,120кг |
| Об'єм | 0,000582куб.м |
| Регулювання ширини | до 150мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
239 грн./шт
Варианты цен
239 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-3056 |
| Вес | 0,292кг |
| Об'єм | 0,000782куб.м |
| Габаритні розміри | 50*29*120мм |
| Діапазон вимірювання | 0,2 - 80м |
| Інше | підсвічування дисплею;<br> звуковий сигнал;<br> вбудований бульбашковий рівень |
| Точність вимірювання | +-2мм |
| Пам'ять | 20 значень |
| Режими роботи | одиночне вимірювання;<br> безперервне вимірювання;<br> додавання / віднімання;<br> метод піфагора;<br> вимірювання площі;<br>вимірювання обсягу; |
| Клас лазера | 2 |
| Потужність лазера | до 1мвт |
| Довжина хвилі | 635нм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE14201GB |
| Вес | 0.82кг |
| Живлення | Вбудований Li-Ion акумулятор |
| Комплектація | USB-C зарядний кабель - 1 шт. Компактний м’який чохол - 1 шт. Металева пластина для кріплення на стіну (монтажна пластина) - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 45м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
18 499 грн./шт
Варианты цен
18 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-77-184 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-2505 |
| Вес | 0,313кг |
| Об'єм | 0,002124куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 1-47-803 |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE14201RB |
| Вес | 0.77кг |
| Живлення | Вбудований Li-Ion акумулятор |
| Комплектація | USB-C зарядний кабель - 1 шт. Компактний м’який чохол - 1 шт. Металева пластина для кріплення на стіну (монтажна пластина) - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
15 399 грн./шт
Варианты цен
15 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-77-108 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3041 |
| Вес | 0,252кг |
| Об'єм | 0,000326куб.м |
| Діапазон вимірювання | 0 - 25мм |
| Комплектація | мікрометр; <br> кейс;<br> налаштувальний ключ; |
| Інше | затискна тріскачка; <br> блокування штоку; |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-46-151 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT77100 |
| Вес | 0.1кг |
| Тип | далекомір лазерний |
| Живлення | 2 батарейки тип ААА |
| Комплектація | Батарейки тип ААА 1,5 - 2 шт |
| Клас захисту | IP40 |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Клас лазерного діода | 2 |
| Максимальна дальність | 30м |
| Точність | 0.3мм/м |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
4 099 грн./шт
Варианты цен
4 099 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-3005 |
| Вес | 0,305кг |
| Об'єм | 0,000662куб.м |
| Тип | цифровой |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики












