| Артикул товару | DWHT47408-0 |
| Комплектація | Розмічальний шнур. Флакон крейдяного порошку червоного кольору. У упаковці |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Довжина шнура | 30м |
Характеристики
1 344 грн./шт
Варианты цен
1 344 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-77-221 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-33-238 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-47-917 |
Характеристики
| Артикул товару | 71419031022 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | 0-34-108 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3060 |
| Вес | 2,200кг |
| Об'єм | 0,022176куб.м |
| Різьба | 1/4" |
| Висота в розкладеному вигляді | 2.8м |
| Висота в складеному вигляді | 1.25м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3068 |
| Вес | 0,165кг |
| Об'єм | 0,005040куб.м |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
299 грн./шт
Варианты цен
299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-47-496 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-34-295 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-30-696 |
Характеристики
| Артикул товару | 0-47-100 |
Характеристики
| Артикул товару | DW03101 |
| Вес | 0.28кг |
| Тип | далекомір лазерний |
| Живлення | 2 батареї тип ААА |
| Комплектація | Батарейки тип ААА 1.5 B - 2 шт |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір лазерного діода | червоний |
| Клас лазерного діода | 2 |
| Максимальна дальність | 100м |
| Точність | 0.15мм/м |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
12 999 грн./шт
Варианты цен
12 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-47-403 |
Характеристики
| Артикул товару | 9-47-822 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT38114-0 |
| Ширина | 28мм |
| Довжина | 5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варианты цен
1 034 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-47-681 |
Характеристики
551 грн./шт
Варианты цен
551 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа












