| Артикул товару | MT-3052 |
| Вес | 0,600кг |
| Об'єм | 0,002313куб.м |
| Габаритні розміри | 90*69*111мм |
| Особливості | діапазон 360° |
| Клас лазера | 2 |
| Час самоналаштування | 4сек |
| Довжина лазерної хвилі | 635нм |
| Ширина лінії лазера | 3 мм / 5 м |
| Робоча відстань | 10м |
| Гор. / Вертик. похибка | ±0,5мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ±4град |
| Різьба для штативу | 1/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE34021N |
| Вес | 2.74кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Мішень-променевловлювач - 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза – 1 шт. |
| Робочий діапазон | 55м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
16 199 грн./шт
Варианты цен
16 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWHT48335RC-0 |
| Комплектація | Розмічальний шнур. Флакон крейдяного порошку червоного кольору. У упаковці |
Характеристики
1 344 грн./шт
Варианты цен
1 344 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-77-201 |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE34035D1 |
| Вес | 1.8кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 2 Аг - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Пульт дистанційного керування - 1 шт. Стельовий кронштейн - 1 шт. Мішень - 1 шт. Елементи живлення для пульта дистанційного керування - 2 шт. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 80м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 3град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
57 499 грн./шт
Варианты цен
57 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-47-443 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT36917-0 |
| Ширина | 32мм |
| Довжина | 5м |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал стрічки | Сталь із покриттям MYLAR |
| Матеріал корпуса | АВС - пластик |
| Клас точності | 2 |
Характеристики
1 551 грн./шт
Варианты цен
1 551 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT77498-1 |
| Гарантия | 24 |
Характеристики
| Артикул товару | DWHT25227-0 |
| Матеріал | алюміній |
| Комплектація | Без упаковки |
| Розміри | 180х180мм |
Характеристики
1 034 грн./шт
Варианты цен
1 034 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT1-43105 |
Характеристики
| Артикул товару | 1-47-804 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT0-47244 |
Характеристики
Рулетка вимірювальна Tylon ™ довжиною 3 м, шириною 12.7 мм, в пластмасовому корпусі STANLEY 0-30-687
| Артикул товару | 0-30-687 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE088NG18 |
| Вес | 3.6кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Лазерна мішень – 1 шт. Кронштейн для настінного монтажу – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Робочий діапазон | 30м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
19 499 грн./шт
Варианты цен
19 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 1-77-163 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43106 |
Характеристики
| Артикул товару | DCLE34035B |
| Вес | 1.8кг |
| Живлення | 18В XR Li-Ion |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування - 1 шт. Стельовий кронштейн - 1 шт. Мішень - 1 шт. Елементи живлення для пульта дистанційного керування - 2 шт. Без акумуляторів та зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 80м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 100м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 3град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
53 199 грн./шт
Варианты цен
53 199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT77499-1 |
| Гарантия | 24 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT37237-5 |
Характеристики
1 171 грн./шт
Варианты цен
1 171 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-47-465 |
Характеристики
412 грн./шт
Варианты цен
412 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа












