| Артикул товару | MT-3066 |
| Вес | 0,170кг |
| Об'єм | 0,004760куб.м |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 0-42-130 |
Характеристики
| Артикул товару | 19568442102 |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантия | Згідно умов завода виробникамм |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3063 |
| Вес | 0,181кг |
| Об'єм | 0,001050куб.м |
| Різьба | 1/4" |
| Висота в розкладеному вигляді | 250мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3030 |
| Вес | 0,825кг |
| Об'єм | 0,002079куб.м |
| Тип | механічний |
| Довжина | 300мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43108 |
Характеристики
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 400 мм з двома капсулами STANLEY FMHT42553-1
| Артикул товару | FMHT42553-1 |
Характеристики
| Артикул товару | MT-3043 |
| Вес | 0,465кг |
| Об'єм | 0,000717куб.м |
| Діапазон вимірювання | 50 - 75мм |
| Комплектація | мікрометр; <br> кейс; <br> калібрувальний елемент; <br> налаштувальний ключ; |
| Інше | затискна тріскачка; <br> блокування штоку; |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT37236-5 |
Характеристики
| Артикул товару | FMHT1-77356 |
Характеристики
45 049 грн./шт
Варианты цен
45 049 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWHT48335-0 |
| Комплектація | В упаковці |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Довжина шнура | 30м |
Характеристики
1 189 грн./шт
Варианты цен
1 189 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | STHT1-43111 |
Характеристики
| Артикул товару | STHT37241-3 |
Характеристики
1 030 грн./шт
Варианты цен
1 030 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | MT-1266 |
| Вес | 0,382кг |
| Об'єм | 0,000900куб.м |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Ширина | 20мм |
| Висота | 60мм |
| Довжина рівня | 600мм |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина профілю | 1.2мм |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2мм |
| Довжина | 600мм |
| Країна-виробник | китай |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | STHT1-43103 |
Характеристики
| Артикул товару | DCE089D1G |
| Вес | 0.44кг |
| Живлення | 10.8/12/18В XR Li-lon |
| Комплектація | Трипроменевий лазер з інтегрованою поворотною платформою - 1 шт. Адаптер для кріплення на стіну - 1 шт. Акумулятор 10.8/12В XR Li-Ion 2 Аг - 1 шт. Окуляри - 1 шт. Мішень-променевловювач - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт. |
| Робочий діапазон | 15м |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас приладу | 2 |
| Кількість променів | 3 |
| Робочий діапазон (з детектором) | 50м |
| Самовирівнювання | є |
| Тип приладу | лінійний |
| Кут самовирівнювання | 4град |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
32 299 грн./шт
Варианты цен
32 299 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 0-30-457 |
Характеристики












