| Артикул товару | HT-3703 |
| Вес | 0,568кг |
| Об'єм | 0,001216куб.м |
| Довжина | 175, 180, 185мм |
| Кількість в упаковці | 3шт |
| Форма | круглий, напівкруглий, плаский |
| Покриття рукоятки | гума |
| Частота насічки | 13насічок/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
259 грн./шт
Варианты цен
259 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-3102 |
| Вес | 0,313кг |
| Матеріал рукоятки | пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001820куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0604 |
| Вес | 0,298кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000542куб.м |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52-55hrc |
| Розміри ключів | т10 - т50 |
| Типи ключів | torx з отвором |
| Кількість ключів | 9од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | HT-6017 |
| Вес | 0,894кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Довжина робочої частини | 125мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | NT-0146 |
| Вес | 0,167кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентні, прогумовані |
| Об'єм | 0,000338куб.м |
| Матеріал виготовлення | 40 cr-v |
| Тип | вигнуті |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55HRC |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
| Твердість за шкалою Роквелла | 50-55hrc |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0124 |
| Вес | 0,158кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000176куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | вигнуті |
| Довжина | 160мм |
| Особливості | polished |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | UT-5204 |
| Вес | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000264куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 230мм |
| Максимальна відстань між губками | 69мм |
| Тип кліщів | прямі |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
159 грн./шт
Варианты цен
159 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-3162 |
| Вес | 0,485кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001817куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 11x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0156 |
| Вес | 7,650кг |
| Об'єм | 0,009372куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 1050мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 13мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT90392 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 60мм |
| Комплектація | Магнітний тримач біт (вставок) 60 мм - 1 шт |
Характеристики
119 грн./шт
Варианты цен
119 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7520 |
| Тип | Магнітний тримач біт (вставок) |
| Довжина | 76мм |
| Комплектація | Магнітний тримач: 76 мм |
Характеристики
295 грн./шт
Варианты цен
295 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7398T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T30 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70556T |
| Тип | біта |
| Кількість | 25 |
| Комплектація | 25 шт. Кейс системи TOUGH CASE |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Pz2 |
| Упаковка | футляр для біт система TSTAK |
Характеристики
590 грн./шт
Варианты цен
590 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0166 |
| Вес | 0,400кг |
| Матеріал рукоятки | пвх |
| Об'єм | 0,000231куб.м |
| Довжина | 200мм |
| Покриття | black finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3121 |
| Вес | 0,167кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик |
| Об'єм | 0,000609куб.м |
| Довжина | 150мм |
| Застосування | для гіпсокартону |
| Кількість зубців | 7зуб/дюйм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-1867 |
| Вес | 0,563кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000346куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52 HRCHRC |
| Довжина | 225*60мм |
| Розмір | 17мм |
| Розмір ключа | 17мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
179 грн./шт
Варианты цен
179 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-1857 |
| Вес | 0,052кг |
| Матеріал | cr-v сталь |
| Об'єм | 0,000014куб.м |
| Твердость за шкалою Роквелла | 52HRC |
| Довжина | 137х33мм |
| Розмір | 7мм |
| Розмір ключа | 7мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52hrc |
| Типи ключів | шестигранні |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0253 |
| Вес | 0,480кг |
| Матеріал рукоятки | деревина — ясен |
| Об'єм | 0,029295куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
149 грн./шт
Варианты цен
149 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | XT-0050 |
| Вес | 0,575кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000845куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 0-50мм |
| Покриття рукоятки | термопластична гума |
| Максимальна відстань між губками | 50мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





