| Артикул товару | DT70816 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. Біта Т15 - 1 шт;. Біта Т20 - 2 шт;. Біта Т25 - 2 шт;. Біта Т30 - 1 шт;. Біта Т40 - 1 шт; |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | T15 T20 T25 T30 T40 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варианты цен
208 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | HT-0194 |
| Вес | 0,708кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000471куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 300мм |
| Розмір | 0-35мм |
| Довжина ключа | 300мм |
| Максимальна відстань між губками | 35мм |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
219 грн./шт
Варианты цен
219 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8008 |
| Вес | 0,613кг |
| Матеріал | високоякісна інструментальна сталь |
| Об'єм | 0,000515куб.м |
| Кількість в наборі | 10од. |
| Тип | екстрактори подовжені |
| Кількість одиниць в наборі | 10од. |
| Розмір | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Квадрат | 3/8" |
| Розміри | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0130 |
| Вес | 0,079кг |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Об'єм | 0,000074куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна вуглецева сталь |
| Тип | прямі |
| Довжина | 135мм |
| Особливості | діелектричні |
| Покриття | Polished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55hrc |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3411 |
| Вес | 0,104кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000586куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL6 |
| Тип насадки | sl6 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3406 |
| Вес | 0,070кг |
| Матеріал рукоятки | tpr гума |
| Об'єм | 0,000473куб.м |
| Довжина викрутки | 100мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | сталь s2 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3349 |
| Вес | 1,010кг |
| Об'єм | 0,003402куб.м |
| Матеріал рукояток | tpr гума |
| Довжина викрутки | 75, 100, 150мм |
| Тип насадок | sl3, sl5, sl6, sl8, ph0, ph1,ph2, ph3 |
| Кількість в наборі | 9од. |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Матеріал кейса | пластик |
| Матеріал стрижня викрутки | Cr-V сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0220 |
| Вес | 0,016кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000047куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 25мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | VT-0203 |
| Вес | 0,065кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000068куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 50мм |
| Кількість | 5од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | pz1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3657 |
| Вес | 0,877кг |
| Об'єм | 0,001498куб.м |
| Матеріал рукояток | двокомпонентні, прогумовані |
| Біти | ph, pz, sl, t, h, s |
| Головки | шестигранні |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тріскачка | 1/4", 72 зуба |
| Твердость за шкалою Роквелла | 51-54HRC |
| Габаритні розміри | 240*130*35мм |
| Кількість одиниць в наборі | 57од. |
| Розмір головок | 4-13мм |
| Матеріал кейса | пластик |
| Твердість за шкалою Роквелла | 51-54HRC |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | DT7395T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T20 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70819 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PH1 - 1 шт.;. біта PH2 - 2 шт.;. біта PZ1 - 1 шт.;. біта PZ2 - 2 шт.;. біта PZ3 - 1 шт. |
| Тип шліца | Philips Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Pz1 Pz2 Pz3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варианты цен
275 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70808 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Касета для Tough Case - 1 шт;. Рh1 - 2 шт;. Рh2 - 3 шт;. Рh3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Philips |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph1 Ph2 Ph3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
208 грн./шт
Варианты цен
208 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8026 |
| Вес | 1,100кг |
| Матеріал | сталь 9хс |
| Об'єм | 0,001020куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 24од. |
| Розмір | m5-m12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-4001 |
| Вес | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000280куб.м |
| Напруга | 125-250в |
| Довжина | 150мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0255 |
| Вес | 0,930кг |
| Матеріал рукоятки | деревина — ясен |
| Об'єм | 0,001615куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
199 грн./шт
Варианты цен
199 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8020 |
| Вес | 0,698кг |
| Матеріал | 9хс |
| Об'єм | 0,000572куб.м |
| Тип | набір мітчиків та плашок |
| Кількість одиниць в наборі | 20од. |
| Кількість | 20од. |
| Розмір | m3-m12 |
| Розмір плашок | M3-M12 |
| Розмір мітчиків | М3-М12 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | SD-8210 |
| Вес | 0,012кг |
| Об'єм | 0,000070куб.м |
| Тип | плашка |
| Розмір | м4x0,7 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3532 |
| Вес | 0,255кг |
| Об'єм | 0,000952куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0153 |
| Вес | 2,450кг |
| Об'єм | 0,003143куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v |
| Довжина | 600мм |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60hrc |
| Товщина прута | до 7мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





