| Артикул товару | VT-3145 |
| Вес | 0,107кг |
| Матеріал рукоятки | пластик, гума |
| Об'єм | 0,000378куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Робоча довжина | 150мм |
| Тип насадки | ph2 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0165 |
| Вес | 0,320кг |
| Матеріал рукоятки | пвх |
| Об'єм | 0,000245куб.м |
| Довжина | 180мм |
| Покриття | black finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0189 |
| Вес | 1,670кг |
| Об'єм | 0,001271куб.м |
| Розмір | 2" |
| Розміри | 2" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3341 |
| Вес | 0,195кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,001012куб.м |
| Тип насадок | sl6.35*65мм, ph1*5мм, sl8.0*75мм, ph2*6мм, внутрішній шестигранник 6мм, 8мм |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Тип | 6 в1 |
| Кількість одиниць в наборі | 4од. |
| Шестигранник | внутрішній h6, h8 |
| Довжина перехідника | 115мм |
| Довжина стрижня | 115мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-3308 |
| Вес | 0,084кг |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Об'єм | 0,000290куб.м |
| Довжина викрутки | 150мм |
| Тип насадок | SL5 |
| Тип насадки | sl5 |
| Матеріал стрижня викрутки | cr-v сталь |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | VT-0224 |
| Вес | 0,052кг |
| Матеріал | сталь s2 |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Тип | насадки викруткові |
| Довжина | 90мм |
| Кількість | 2од. |
| Шестигранник | 1/4" |
| Тип насадки | ph2 |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7397T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T27 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT7393T |
| Тип | біта |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T10 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
315 грн./шт
Варианты цен
315 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70556T_1 |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | 1 шт |
| Тип шліца | Pozidriv |
Характеристики
25 грн./шт
Варианты цен
25 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70538T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 3 |
| Комплектація | Біти 57 мм - 2 шт. Магнітний тримач шурупів - 1 шт |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Torx |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | T25 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
305 грн./шт
Варианты цен
305 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70518T |
| Тип | набори біт та насадок |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | Біти 25 мм - PH2x2, PZ2x2, PZ3x2, T15, T30, SL6. Шарнірний магнітний тримач |
| Магнітний тримач | да |
| Тип шліца | Phillips Pozidriv Torx Slotted |
| Довжина біти | 25мм |
| Тип біти | Ph2 Pz2 Pz3 T15 T30 Sl6 |
| Упаковка | блістер |
Характеристики
836 грн./шт
Варианты цен
836 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DT70822 |
| Тип | набори біт |
| Кількість | 7 |
| Комплектація | Комплектація: касета для Tough Case - 1 шт.;. біта PZ1 - 2 шт.; біта PZ2 - 3 шт.; біта PZ3 - 2 шт. |
| Тип шліца | Pozidriv |
| Довжина біти | 57мм |
| Тип біти | Pz1 Pz2 Pz3 |
| Упаковка | касета |
Характеристики
275 грн./шт
Варианты цен
275 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8110 |
| Вес | 0,010кг |
| Матеріал | сталь 9xc |
| Об'єм | 0,000093куб.м |
| Тип | мітчик |
| Розмір | м4x0,7 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0254 |
| Вес | 0,609кг |
| Матеріал рукоятки | деревина - ясен |
| Об'єм | 0,001248куб.м |
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
169 грн./шт
Варианты цен
169 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | SD-8006 |
| Вес | 0,625кг |
| Об'єм | 0,000673куб.м |
| Тип | гайкорізи |
| Кількість одиниць в наборі | 2од. |
| Розмір | 13-16; 16-22мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Шестигранник | 21мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0430 |
| Вес | 0,782кг |
| Об'єм | 0,001072куб.м |
| Матеріал виготовлення | инструментальная сталь |
| Комплектація | футляр + комплект насадок, 6 од. |
| Тип насадки | sl: 6*35, 6*68 мм; <br> ph: 3*35, 3*68 мм |
| Наявність реверсу | да |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-0193 |
| Вес | 0,422кг |
| Матеріал рукоятки | сталь |
| Об'єм | 0,000260куб.м |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Довжина | 250мм |
| Розмір | 0-30мм |
| Довжина ключа | 250мм |
| Максимальна відстань між губками | 30мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | BT-0002 |
| Вес | 0,092кг |
| Матеріал | сталевий дріт |
| Об'єм | 0,000332куб.м |
| Матеріал корпусу | дерево |
| Кількість рядів | 4 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3512 |
| Вес | 0,190кг |
| Об'єм | 0,000966куб.м |
| Матеріал виготовлення | cr-v сталь |
| Ширина | 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | HT-3108 |
| Вес | 0,475кг |
| Матеріал рукоятки | високоміцний пластик з гумовими накладками |
| Об'єм | 0,001856куб.м |
| Довжина | 450мм |
| Застосування | для деревини |
| Кількість зубців | 7x1" |
| Твердість за шкалою Роквелла | 55hrc |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики





