| Артикул товару | PT-1302 |
| Вес | 1,620кг |
| Об'єм | 0,001877куб.м |
| Частота удару | 4500уд/хв |
| Енергія удару | 4дж |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Комплектація | 4 насадки по 150 мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 150л/хв |
| Підключення повітря | внутрішня різьба 1/4" |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
