| Артикул товару | PT-0910 |
| Вес | 1,300кг |
| Об'єм | 0,001822куб.м |
| Швидкість обертання | 1800об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Покриття | обрезиненная рукоятка |
| Витрата повітря | 142л/хв |
| Крутний момент | 29-87кг/кв.см |
| Наявність реверсу | да |
| Бітотримач | 6мм |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
1 999 грн./шт
Варианты цен
1 999 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
