| Артикул товару | PT-1104 |
| Вес | 15,000кг |
| Об'єм | 0,025760куб.м |
| Швидкість обертання | 3900об/хв |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Максимальне зусилля | 2200нм |
| Квадрат | 1" |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Витрата повітря | 1100л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Максимальний діаметр болта | 38мм |
| Квадратний хвостовик | 1" |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1105 |
| Вес | 5,500кг |
| Об'єм | 0,007283куб.м |
| Швидкість обертання | 5000об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Максимальне зусилля | 1300нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 270л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1106 |
| Вес | 7,700кг |
| Об'єм | 0,008319куб.м |
| Швидкість обертання | 4200об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8"-1/2" |
| Максимальне зусилля | 1600нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 420л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1103 |
| Вес | 2,980кг |
| Об'єм | 0,004320куб.м |
| Швидкість обертання | 7500об/хв |
| Діаметр шланга | 3/8" |
| Максимальне зусилля | 576нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 230л/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1111 |
| Вес | 1,275кг |
| Об'єм | 0,000891куб.м |
| Швидкість обертання | 160об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 69нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | 6-10атм. |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1110 |
| Вес | 2,690кг |
| Об'єм | 0,004595куб.м |
| Швидкість обертання | 160об/хв |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 69нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6.3 бар |
| Витрата повітря | 120л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1101 |
| Вес | 4,066кг |
| Об'єм | 0,006760куб.м |
| Швидкість обертання | 7000об/хв |
| Кількість одиниць в наборі | 17од. |
| Діаметр шланга | 8-10мм |
| Максимальне зусилля | 345нм |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Витрата повітря | 260л/хв |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Наявність реверсу | да |
| Покриття рукоятки | гума |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
