| Артикул товару | PT-2378 |
| Вес | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000056куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 10*10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 10*10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2314 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000017куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 12 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1827 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000035куб.м |
| Діаметр шланга | 10мм |
| Тип фітинга | з'єднувач "ялинка" |
| З'єднання | на шланги 10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2388 |
| Вес | 0,035кг |
| Об'єм | 0,000105куб.м |
| Тип | цангове з'єднання Y-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланги 10*10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання y-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10*10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2351 |
| Вес | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання T-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланги 6*6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання t-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 6*6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2330 |
| Вес | 0,010кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 4 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/4", на шланг 4 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1842 |
| Вес | 0,033кг |
| Об'єм | 0,000041куб.м |
| Матеріал виготовлення | хромована сталь |
| Діаметр шланга | 12мм |
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Тип фітинга | перехідник |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 12мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1853 |
| Вес | 0,350кг |
| Об'єм | 0,000930куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2323 |
| Вес | 0,015кг |
| Об'єм | 0,000049куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 10*10мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | на шланг 10*10мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1896 |
| Вес | 0,080кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 12 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1895 |
| Вес | 0,069кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1889 |
| Вес | 0,078кг |
| Об'єм | 0,000438куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | внутрішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
79 грн./шт
Варианты цен
79 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-2311 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000125куб.м |
| Тип | цангове з'єднання |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 6 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 6 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1893 |
| Вес | 0,068кг |
| Об'єм | 0,000197куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Різьба | на шланг 6 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10бар |
| Призначення | для повітряних магістралей |
| Тип фітинга | кран шаровий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2343 |
| Вес | 0,036кг |
| Об'єм | 0,000030куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Різьба | зовнішня 1/2", на шланг 10 мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | зовнішня різьба 1/2", на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1854 |
| Вес | 0,240кг |
| Об'єм | 0,000465куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуджувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2206 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000036куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип | шарнір поворотний |
| Різьба | зовнішня 1/4", на шланг 10 мм |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Робочий тиск | 10атм. |
| Тип фітинга | шарнір поворотний |
| З'єднання | різьба 1/4", "ялинка" на шланг 10 мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1856 |
| Вес | 0,464кг |
| Об'єм | 0,000555куб.м |
| Максимальний тиск | 10бар |
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
| Тип фітинга | розгалуждувач |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1804 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000202куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2320 |
| Вес | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000037куб.м |
| Тип | цангове з'єднання L-подібне |
| Діаметр шланга | 4*4мм |
| Тип фітинга | цангове з'єднання l-подібне |
| З'єднання | на шланг 4*4мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
