| Артикул товару | PT-1503 |
| Вес | 0,390кг |
| Об'єм | 0,001183куб.м |
| Довжина шлангу | 1.5м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 60мл |
| Діаметр форсунки | 0.3мм |
| Робочий тиск | 1-3.5бар |
| Розташування бачка | нижнє |
| Витрата повітря | до 60л/хв |
| Кількість бачків | 2од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-1801 |
| Вес | 0,086кг |
| Об'єм | 0,000243куб.м |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь |
| Діаметр шланга | 6мм |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| З'єднання | "ялинка" на шланг 6мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1752 |
| Вес | 1,385кг |
| Матеріал | високоякісний поліуретан |
| Об'єм | 0,004565куб.м |
| Довжина шлангу | 100м |
| Діаметр шланга | 2.5*4мм |
| Робочий тиск | до 15бар |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | ні |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1427 |
| Вес | 0,765кг |
| Об'єм | 0,001283куб.м |
| Тип | професійний редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 1-16бар |
| Діаметр різьби | 3/4" |
| Пропускна здатність | до 4500л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1429 |
| Вес | 0,326кг |
| Об'єм | 0,000641куб.м |
| Тип | професійний редуктор |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | 1-16бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 1600л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0130 |
| Вес | 0,997кг |
| Об'єм | 0,003686куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1.3мм |
| Робочий тиск | до 2.0атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 170-200л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 3роки |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1903 |
| Вес | 0,112кг |
| Об'єм | 0,000619куб.м |
| Різьба | m14x1 |
| Об'єм бачка | 125мл |
| Різьба внутрішня | M14x1 |
| Матеріал бачка | метал |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1418 |
| Вес | 0,956кг |
| Об'єм | 0,002349куб.м |
| Тип | професійний фільтр для очищення повітря |
| Робоча температура | від -10 до +50°с |
| Робочий тиск | від 0,5 до 10, макс. 16бар |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Пропускна здатність | до 2500л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0707 |
| Вес | 0,700кг |
| Об'єм | 0,006160куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | пістолет піскоструйний |
| Об'єм бачка | 1000мл |
| Діаметр форсунки | 6мм |
| Робочий тиск | 4-8атм. |
| Витрата повітря | 320-400л/хв |
| Тип подачі | гравітаційний |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1721 |
| Вес | 3,450кг |
| Матеріал | гумовий, армований |
| Об'єм | 0,006503куб.м |
| Довжина шлангу | 20м |
| Діаметр шланга | 6x13мм |
| Робочий тиск | до 20атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -30°с до + 60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 3 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0601 |
| Вес | 1,046кг |
| Об'єм | 0,003315куб.м |
| Тип | пістолет для видавлювання силікону |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 6атм. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
599 грн./шт
Варианты цен
599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-0153 |
| Вес | 1,040кг |
| Об'єм | 0,004434куб.м |
| Різьба | вхідного отвору 1/4" |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 600мл |
| Діаметр форсунки | 1,3; 1,4; 1,7мм |
| Робочий тиск | до 3атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | 230-300л/хв |
| Матеріал бачка | пластик |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-2002 |
| Вес | 0,063кг |
| Об'єм | 0,000198куб.м |
| Сумісність | pt-0101, pt-0121, pt-0122 |
| Діаметр форсунки | 0,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1423 |
| Вес | 0,216кг |
| Об'єм | 0,000795куб.м |
| Тип | редуктор |
| Робоча температура | 0-60°с |
| Робочий тиск | 0-10бар |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Пропускна здатність | 400л/хв |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1711 |
| Вес | 0,775кг |
| Матеріал | поліуретан |
| Об'єм | 0,003396куб.м |
| Матеріал виготовлення | поліуретан |
| Довжина шлангу | 10м |
| Діаметр шланга | 6,5x10мм |
| Робочий тиск | до 15атм. |
| Температура зовнішнього середовища | від -10 до +60°с |
| Швидкороз'ємне з'єднання | є |
| Кількість шарів | 1 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-1454 |
| Вес | 0,020кг |
| Об'єм | 0,000269куб.м |
| Тип | фільтрувальний елемент |
| Розмір | 1/8", 1/4" |
| Рівень фільтрації | 5мкм |
| Матеріал фільтра | синтетичне волокно |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | PT-5000 |
| Вес | 0,028кг |
| Матеріал | латунь |
| Об'єм | 0,000032куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Діаметр шланга | 8мм |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | на шланг 8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0701 |
| Вес | 0,380кг |
| Об'єм | 0,002132куб.м |
| Тип | пістолет під гравитекс |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Робочий тиск | до 8атм. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-5014 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000063куб.м |
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип фітинга | наконечник |
| З'єднання | внутрішня різьба 1/4" |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PT-0303 |
| Вес | 0,410кг |
| Об'єм | 0,001775куб.м |
| Діаметр шланга | 6-8мм |
| Об'єм бачка | 200мл |
| Діаметр форсунки | 0.5мм |
| Робочий тиск | до 5атм. |
| Розташування бачка | верхнє |
| Витрата повітря | до 130л/хв |
| Матеріал бачка | метал |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
349 грн./шт
Варианты цен
349 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа















