| Артикул товару | IT-0062 |
| Вес | 0,088кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Колір | жовтий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0040 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | червоний |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0042 |
| Вес | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | жовтий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0030 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000085куб.м |
| Колір | червоний |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0020 |
| Вес | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0051 |
| Вес | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0031 |
| Вес | 0,400кг |
| Об'єм | 0,000042куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0025 |
| Вес | 0,081кг |
| Об'єм | 0,000138куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0015 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0010 |
| Вес | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Колір | синя |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
15 грн./шт
Варианты цен
15 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | IT-0043 |
| Вес | 0,054кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0041 |
| Вес | 0,056кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0063 |
| Вес | 0,090кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Колір | білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0050 |
| Вес | 0,074кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | червоний |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
30 грн./шт
Варианты цен
30 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | IT-0021 |
| Вес | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000122куб.м |
| Колір | чорна |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0016 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | чорна |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0053 |
| Вес | 0,072кг |
| Об'єм | 0,000128куб.м |
| Колір | білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0011 |
| Вес | 0,039кг |
| Об'єм | 0,000072куб.м |
| Колір | чорна |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0032 |
| Вес | 0,040кг |
| Об'єм | 0,000085куб.м |
| Колір | жовтий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0061 |
| Вес | 0,092кг |
| Об'єм | 0,000145куб.м |
| Колір | зелений |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
Показать еще
