| Артикул товару | TC-0116 |
| Вес | 0,017кг |
| Об'єм | 0,000320куб.м |
| Ширина | 12.7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 16-25мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-1133 |
| Вес | 0,236кг |
| Об'єм | 0,000700куб.м |
| Ширина | 12,7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 33-57мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | PR-5001 |
| Вес | 28,050кг |
| Об'єм | 0,297000куб.м |
| Комплектація | стойка односторонняя (580*30*2250 мм) – 1 шт;<br/> полка основания (900*541*100 мм) – 1 шт;<br/> фальшпанель перфорированная (900*385*17 мм) – 1 шт;<br/> фальшпанель сплошная (900*228*17 мм) – 5 шт;<br/> фриз в сборе без освещения (896*220*222 мм) – 1 шт; |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
6 499 грн./шт
Варианты цен
6 499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | TC-0146 |
| Вес | 0,030кг |
| Об'єм | 0,000083куб.м |
| Ширина | 12,7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 46-70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2006 |
| Вес | 0,254кг |
| Об'єм | 0,001270куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 60вт |
| Температура | 750°с |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-3626 |
| Вес | 0,105кг |
| Об'єм | 0,000288куб.м |
| Ширина | 3.6мм |
| Довжина | 250мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
49 грн./шт
Варианты цен
49 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | TC-1146 |
| Вес | 0,028кг |
| Об'єм | 0,000084куб.м |
| Ширина | 12,7мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 46-70мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2065 |
| Вес | 0,100кг |
| Об'єм | 0,000131куб.м |
| Діаметр дроту | 1мм |
| Склад припою | 40% олово + 60% свинець |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0019 |
| Вес | 0,058кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | синій, червоний, зелений, жовтий, білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15мм |
| Міцність на розтяг | 24.5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1.8н/см |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-4836 |
| Вес | 0,233кг |
| Об'єм | 0,000535куб.м |
| Ширина | 4.8мм |
| Довжина | 350мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0013 |
| Вес | 0,488кг |
| Об'єм | 0,001637куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал |
| Тип | ручний пістолет для установки дюбелів в гіпсокартон |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-2510 |
| Вес | 0,026кг |
| Об'єм | 0,000097куб.м |
| Ширина | 2.5мм |
| Довжина | 100мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-0016 |
| Вес | 0,813кг |
| Об'єм | 0,001907куб.м |
| Матеріал виготовлення | метал та алюміній |
| Тип | ручний поворотний |
| Довжина | 300мм |
| Діаметр заклепки | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-2003 |
| Вес | 1,500кг |
| Об'єм | 0,005134куб.м |
| Напруга | 230в |
| Споживана потужність | 200вт |
| Довжина мережевого дроту | 1.5м |
| Кількість режимів | 3 |
| Час нагріву | 8сек |
| LED-підсвічування | є |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-7635 |
| Вес | 0,380кг |
| Об'єм | 0,002880куб.м |
| Ширина | 7.6мм |
| Довжина | 350мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | білий |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | TC-2516 |
| Вес | 0,045кг |
| Об'єм | 0,000125куб.м |
| Ширина | 2.5мм |
| Довжина | 100мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
19 грн./шт
Варианты цен
19 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | TC-1018 |
| Вес | 0,009кг |
| Об'єм | 0,000252куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 18-32мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | IT-0024 |
| Вес | 0,070кг |
| Об'єм | 0,000098куб.м |
| Колір | синій, червоний, зелений, жовтий, білий |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20м |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0,15мм |
| Міцність на розтяг | 24,5н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175% |
| Діелектрична міцність | 6000в |
| Липкість до сталі | 1,8н/см |
| Цiна | вказана за 1 од. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | RT-1104 |
| Вес | 0,393кг |
| Об'єм | 0,003602куб.м |
| Напруга | 230в |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5мм |
| Споживана потужність | 80 (245)вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Максимальна температура | 215-230°с |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
329 грн./шт
Варианты цен
329 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0816 |
| Вес | 0,037кг |
| Матеріал | рет |
| Об'єм | 0,000408куб.м |
| Ширина | 15мм |
| Тип | стрічка двостороння |
| Довжина | 5м |
| Колір | прозорий |
| Товщина | 0,21мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









