| Артикул товару | DCF414E2GT |
| Вес | 1.65кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 1.7 Аг PowerStack GFN блок - 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Насадки. Комплект запасних фіксаторів - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Діаметр аксесуара | 6.4мм |
| Довжина аксесуара | 30мм |
| Класифікація аксесуара | заклепка |
| Ємність акумулятору | 1.7Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
42 599 грн./шт
Варианты цен
42 599 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DCF403E1GT |
| Вес | 1.65кг |
| LED- підсвітка | є |
| Напруга | 18В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 1.7 Аг PowerStack GFN блок - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Насадки. Комплект запасних фіксаторів - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Діаметр аксесуара | 4.8мм |
| Довжина аксесуара | 25мм |
| Класифікація аксесуара | заклепка |
| Ємність акумулятору | 1.7Агод |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантия | 3 |
Характеристики
33 399 грн./шт
Варианты цен
33 399 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | DWHT0-TR510 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
Характеристики
2 284 грн./шт
Варианты цен
2 284 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | TC-4831 |
| Вес | 0,193кг |
| Об'єм | 0,000493куб.м |
| Ширина | 4.8мм |
| Довжина | 300мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 65463 |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | пістолет для картриджа |
Характеристики
| Артикул товару | DWHTTR350-0 |
| Застосування | професійне |
| Комплектація | В упаковці |
| Висота скоби | 6-14мм |
| Довжина цвяха | 15мм |
| Тип забиваемого кріплення | скоби + цвяхи |
Характеристики
2 284 грн./шт
Варианты цен
2 284 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | 65578 |
| Загальна довжина | 300мм |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | щітка |
Характеристики
| Артикул товару | TC-4841 |
| Вес | 0,263кг |
| Об'єм | 0,000676куб.м |
| Ширина | 4.8мм |
| Довжина | 400мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
99 грн./шт
Варианты цен
99 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | ECA-300POLY |
| Об'єм | 300мл |
| Комплектація | Картридж + 1 змішувач |
| Тип кріплення | анкер хімічний |
| Кріплення в бетон | такприродний камінь |
| Кріплення в газобетон | такпінобетон |
| Кріплення в повнотілу цеглу | так |
| Кріплення в пустотілу цеглу | так |
| Застосування при мінусовій температурі | так |
| Застосування при плюсовій температурі | так |
Характеристики
329 грн./шт
Варианты цен
329 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | TC-2511 |
| Вес | 0,029кг |
| Об'єм | 0,000097куб.м |
| Ширина | 2.5мм |
| Довжина | 100мм |
| Кількість в упаковці | 100од. |
| Колір | чорний |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
| Артикул товару | 22481 |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | змішувач |
Характеристики
25 грн./шт
Варианты цен
25 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | RT-2040 |
| Вес | 0,150кг |
| Об'єм | 0,002105куб.м |
| Напруга | 230в |
| Комплектація | випалювач, 7 латунних насадок, фарби 6 кольорів, пензлик |
| Споживана потужність | 30вт |
| Напруга живлення | 230В |
| Кількість насадок | 7од. |
| Гарантия | 12міс. |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 65559 |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | змішувач |
Характеристики
| Артикул товару | TC-0006 |
| Вес | 0,006кг |
| Об'єм | 0,000008куб.м |
| Ширина | 8мм |
| Кількість в упаковці | 10шт |
| Цiна | ціна вказана за 1шт |
| Робочий діаметр | 6-16мм |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | ECA-585EPOXY |
| Об'єм | 585мл |
| Комплектація | Картридж + 1 змішувач |
| Тип кріплення | анкер хімічний |
| Кріплення в бетон | такприродний камінь |
| Кріплення в газобетон | немаєпінобетон |
| Кріплення в повнотілу цеглу | немає |
| Кріплення в пустотілу цеглу | немає |
| Застосування при мінусовій температурі | ні |
| Застосування при плюсовій температурі | так |
Характеристики
| Артикул товару | ECA-300VINYL |
| Об'єм | 300мл |
| Комплектація | Картридж + 1 змішувач |
| Тип кріплення | анкер хімічний |
| Кріплення в бетон | такприродний камінь |
| Кріплення в газобетон | такпінобетон |
| Кріплення в повнотілу цеглу | так |
| Кріплення в пустотілу цеглу | так |
| Застосування при мінусовій температурі | так |
| Застосування при плюсовій температурі | так |
Характеристики
499 грн./шт
Варианты цен
499 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | GB-0007 |
| Вес | 0,558кг |
| Об'єм | 0,002097куб.м |
| Комплектація | пальник, кейс, аксесуари |
| Об'єм резервуару | 12мл |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Температура | 1300°с |
| Займання | п'єзопідпал |
| Тип палива | скраплений газ бутан |
| Регулювання полум'я | є |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики
| Артикул товару | 65573 |
| Комплектація | 1 шт. |
| Тип приналежності | змішувач |
Характеристики
| Артикул товару | KT-0992 |
| Вес | 0,265кг |
| Об'єм | 0,000605куб.м |
| Ширина | 50мм |
| Тип | скотч алюмінієвий, термостійкий |
| Довжина | 25м |
| Робоча температура | 120°с |
| Доступність на складі Київ | НІ |
| Доступність на складі Харків | Ні |
Характеристики
89 грн./шт
Варианты цен
89 грн./шт
Под заказ
Наши менеджеры обязательно свяжутся с вами и уточнят условия заказа
| Артикул товару | KT-0922 |
| Вес | 0,171кг |
| Матеріал | склотканина |
| Об'єм | 0,000672куб.м |
| Матеріал виготовлення | склотканина |
| Ширина | 50мм |
| Тип | сітка армуюча "серпянка" |
| Довжина | 45м |
| Ширина стрічки | 50мм |
| Довжина стрічки | 45м |
| Щільність | 60г/м2 |
| Частота сітки | 64 |
| Доступність на складі Київ | Так |
| Доступність на складі Харків | Так |
Характеристики









